Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 1328K Dąbrowa Tarnowska – Smyków

Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 1328K Dąbrowa Tarnowska – Smyków

Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 1328K Dąbrowa Tarnowska – Smyków

Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż od 28 czerwca 2022 roku realizowana będzie przebudowa drogi powiatowej nr 1328K Dąbrowa Tarnowska – Smyków na odcinku obejmującym ul. Kościelną w Dąbrowie Tarnowskiej od Rynku oraz ul. Szarwarską do „Krzyża”.

Zakres prac zakłada modernizację przedmiotowej drogi obejmującą wykonaniem nowych warstw konstrukcyjnych nawierzchni oraz przebudową istniejącej infrastruktury technicznej w wyniku czego wystąpią utrudnienia w komunikacji na przedmiotowym odcinku.

Mając powyższe na uwadze zwracamy się o zachowanie szczególnej ostrożności ponieważ teren ten przez kilka miesięcy stanowił będzie plac budowy. Ponadto zwracamy się do osób korzystających z nabożeństw w starym kościele, aby w miarę możliwości korzystali z alternatywnych dróg dojazdowych do kościoła i nie parkowali samochodów w ciągu przebudowywanej drogi.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż od 28 czerwca 2022 roku realizowana będzie przebudowa drogi powiatowej nr 1328K Dąbrowa Tarnowska – Smyków na odcinku obejmującym ul. Kościelną w Dąbrowie Tarnowskiej od Rynku oraz ul. Szarwarską do „Krzyża”. Zakres prac zakłada modernizację przedmiotowej drogi obejmującą wykonaniem nowych warstw konstrukcyjnych nawierzchni oraz przebudową istniejącej infrastruktury technicznej w wyniku czego wystąpią utrudnienia w komunikacji na przedmiotowym odcinku. Mając powyższe na uwadze zwracamy się o zachowanie szczególnej ostrożności ponieważ teren ten przez kilka miesięcy stanowił będzie plac budowy. Ponadto zwracamy się do osób korzystających z nabożeństw w starym kościele, aby w miarę możliwości korzystali z alternatywnych dróg dojazdowych do kościoła i nie parkowali samochodów w ciągu przebudowywanej drogi. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.