1. UWAGA!!! Utrudnienia na drodze powiatowej nr 1313K Dąbrowa Tarnowska - Żelichów

UWAGA!!! Utrudnienia na drodze powiatowej nr 1313K Dąbrowa Tarnowska - Żelichów

Przewidywany czas zamknięcia ruchu na w/w odcinku 5-6 tygodni.

STRABAG Sp. z o.o. grupa Tarnów, informuje, że w dniu 27.06.2011r. w związku z remontem mostu i robotami drogowymi nastąpi całkowite zamknięcie ruchu pojazdów na odcinku Pilcza Żelichowska - Żelichów. Ruch prowadzony zostanie objazdami zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu. Przewidywany czas zamknięcia ruchu na w/w odcinku 5-6 tygodni.
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa