Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym na moście w Zabrniu

Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym na moście w Zabrniu

Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym na moście w Zabrniu

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że od 15 października 2018r. droga powiatowa nr 1319K Szczucin – Brzezówka od km 3+799 do km 3+953 w miejscowości Zabrnie (most na rzece Breń) zostanie całkowicie zamknięta i zostanie wprowadzony objazd tymczasowy drogami publicznymi.

Utrudnienia są spowodowane wykonywaniem robót budowlanych związanych z zadaniem pn.:  „Odbudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1319K Szczucin – Radgoszcz w km 3+857 nad rzeką Breń w miejscowości Zabrnie”.  Trasa objazdu została załączona poniżej.

Przewidywany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu przewidywany jest na dzień 14 grudnia 2018r.

Za utrudnienia użytkowników drogi przepraszamy!

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że od 15 października 2018r. droga powiatowa nr 1319K Szczucin – Brzezówka od km 3+799 do km 3+953 w miejscowości Zabrnie (most na rzece Breń) zostanie całkowicie zamknięta i zostanie wprowadzony objazd tymczasowy drogami publicznymi. Utrudnienia są spowodowane wykonywaniem robót budowlanych związanych z zadaniem pn.:  „Odbudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1319K Szczucin – Radgoszcz w km 3+857 nad rzeką Breń w miejscowości Zabrnie”.  Trasa objazdu została załączona poniżej. Przewidywany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu przewidywany jest na dzień 14 grudnia 2018r. Za utrudnienia użytkowników drogi przepraszamy!