Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ulicy Leśnej w Oleśnie

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ulicy Leśnej w Oleśnie

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ulicy Leśnej w Oleśnie

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o. w Mielcu informuje, iż w związku z realizacją robót na zadaniu pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1310K Samocice – Podlipie – Ćwików – Olesno - Wielopole w miejscowości Olesno ul. Leśna w km 9+348,00 – 10+312,00 klasy „Z” – zbiorowej” wprowadza od 12 do 13 sierpnia 2020 roku tymczasową organizację ruchu na ul. Leśnej w Oleśnie.

Ze względu na złożony charakter robót (wykonanie warstw bitumicznych na całej szerokości jezdni) oraz użyty do tych robót sprzęt wymagane jest całkowite zamknięcie drogi i skierowanie ruchu na trasę objazdową.

W celu zapewnienia obsługi komunikacyjnej pojazdom poruszającym się trasą biegnącą przez drogę powiatową nr 1310K wyznaczono objazdy w miejscowości Olesno i Ćwików drogą powiatową 1313K na odcinku Olesno-Żelichów i drogą gminną w miejscowości Ćwików.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o. w Mielcu informuje, iż w związku z realizacją robót na zadaniu pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1310K Samocice – Podlipie – Ćwików – Olesno - Wielopole w miejscowości Olesno ul. Leśna w km 9+348,00 – 10+312,00 klasy „Z” – zbiorowej” wprowadza od 12 do 13 sierpnia 2020 roku tymczasową organizację ruchu na ul. Leśnej w Oleśnie. Ze względu na złożony charakter robót (wykonanie warstw bitumicznych na całej szerokości jezdni) oraz użyty do tych robót sprzęt wymagane jest całkowite zamknięcie drogi i skierowanie ruchu na trasę objazdową. W celu zapewnienia obsługi komunikacyjnej pojazdom poruszającym się trasą biegnącą przez drogę powiatową nr 1310K wyznaczono objazdy w miejscowości Olesno i Ćwików drogą powiatową 1313K na odcinku Olesno-Żelichów i drogą gminną w miejscowości Ćwików. Za utrudnienia przepraszamy.