Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. V Międzypowiatowy Konkurs pod hasłem Przedsiębiorczość szansą na sukces

V Międzypowiatowy Konkurs pod hasłem Przedsiębiorczość szansą na sukces

V Międzypowiatowy Konkurs pod hasłem Przedsiębiorczość szansą na sukces

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej przystąpili do V Międzypowiatowego Konkursu pod hasłem „Przedsiębiorczość szansą na sukces" organizowanego przez Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie i Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku, nad którym patronat objął Małopolski Kurator Oświaty oraz Starostowie powiatów brzeskiego i tarnowskiego. Finał konkursu odbył się dnia 27 marca 2007roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku.

Finalistą konkursu został uczeń ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Mariusz Kochanek Celem konkursu było zainteresowanie młodzieży aktualnie obowiązującymi zasadami zakładania i prowadzenia własnej firmy i jak również możliwościami jakie daje rządowy program dla absolwentów „ Pierwsza Praca".

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej przystąpili do V Międzypowiatowego Konkursu pod hasłem „Przedsiębiorczość szansą na sukces" organizowanego przez Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie i Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku, nad którym patronat objął Małopolski Kurator Oświaty oraz Starostowie powiatów brzeskiego i tarnowskiego. Finał konkursu odbył się dnia 27 marca 2007roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku. Finalistą konkursu został uczeń ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Mariusz Kochanek Celem konkursu było zainteresowanie młodzieży aktualnie obowiązującymi zasadami zakładania i prowadzenia własnej firmy i jak również możliwościami jakie daje rządowy program dla absolwentów „ Pierwsza Praca".