Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. V Miejsce FA Dąbrowa Tarnowska w Finale Mistrzostw Polski FA 2017

V Miejsce FA Dąbrowa Tarnowska w Finale Mistrzostw Polski FA 2017

V Miejsce FA Dąbrowa Tarnowska w Finale Mistrzostw Polski FA 2017
W dniach 17-18 czerwca br. odbyły się IV Mistrzostwa Polski Football Academy w Opolu. Dzięki wygranym eliminacjom mikroregionalnych i makroregionalnych dąbrowska szkółka uczestniczyła po raz czwarty z rzędu w tym prestiżowym wydarzeniu. W sobotni poranek blisko 50 osobowa grupa zawodników i rodziców udała się autokarem do Opola.
Po przybyciu zgodnie z planem zwiedzili opolskie zoo, by następnie w godzinach popołudniowych uczestniczyć w oficjalnej ceremonii otwarcia MP FA, prezentacji drużyn i losowaniu terminarzu meczy. W niedzielę w opolskim centrum sportu rozegrano mecze mistrzowskie. Drużyna Football Academy Dąbrowa Tarnowska reprezentowana była w obu kategoriach wiekowych tj. U-9 i U-10.

Każdy kto ma możliwość pracy z dziećmi powie, że to najlepsze chwile, jakie mogą spotkać ciebie w twoim życiu. Emocje sięgające zenitu. Radość, płacz, sportowa złość, lwi pazur – tego nie można zamienić na nic innego. Dzieci z naszej szkółki to kwintesencja zdolnych, wspaniałych, utalentowanych wrażliwych dzieci, które nie zważały na trudności, które ich napotykały za każdym razem podnosiły rękawicę. Nie jeden seniorski zawodnik może pozazdrościć tej waleczności. Jak będzie miał kłopot z motywacją zapraszam do FA Dąbrowa Tarnowska i zobaczy, jak wygląda wiara w swoje możliwości – mówi Robert Antosz manager dąbrowskiej Football Academy.

W Mistrzostwach mogło uczestniczyć tylko po 8 najlepszych drużyn z całej Polski w obu kategoriach wiekowych. Zespoły reprezentujące FA Dąbrowa Tarnowska zajęły VI miejsce w kategorii U-10 oraz V miejsce w kategorii U-9.

Filmowa relacja z ceremonii otwarcia MP FA, przebiegu meczy oraz uroczystego zakończenia finałów jest zamieszczona na stronie You Tube Chanel Football Academy - https://www.youtube.com/user/footballacademypl
 
Źródło: www.footballacademy.pl/aktualnosci-27838-Mistrzostwa_Polski_Football_Academy_RELACJA_-szkolka-pilkarska
W dniach 17-18 czerwca br. odbyły się IV Mistrzostwa Polski Football Academy w Opolu. Dzięki wygranym eliminacjom mikroregionalnych i makroregionalnych dąbrowska szkółka uczestniczyła po raz czwarty z rzędu w tym prestiżowym wydarzeniu. W sobotni poranek blisko 50 osobowa grupa zawodników i rodziców udała się autokarem do Opola. Po przybyciu zgodnie z planem zwiedzili opolskie zoo, by następnie w godzinach popołudniowych uczestniczyć w oficjalnej ceremonii otwarcia MP FA, prezentacji drużyn i losowaniu terminarzu meczy. W niedzielę w opolskim centrum sportu rozegrano mecze mistrzowskie. Drużyna Football Academy Dąbrowa Tarnowska reprezentowana była w obu kategoriach wiekowych tj. U-9 i U-10. Każdy kto ma możliwość pracy z dziećmi powie, że to najlepsze chwile, jakie mogą spotkać ciebie w twoim życiu. Emocje sięgające zenitu. Radość, płacz, sportowa złość, lwi pazur – tego nie można zamienić na nic innego. Dzieci z naszej szkółki to kwintesencja zdolnych, wspaniałych, utalentowanych wrażliwych dzieci, które nie zważały na trudności, które ich napotykały za każdym razem podnosiły rękawicę. Nie jeden seniorski zawodnik może pozazdrościć tej waleczności. Jak będzie miał kłopot z motywacją zapraszam do FA Dąbrowa Tarnowska i zobaczy, jak wygląda wiara w swoje możliwości – mówi Robert Antosz manager dąbrowskiej Football Academy. W Mistrzostwach mogło uczestniczyć tylko po 8 najlepszych drużyn z całej Polski w obu kategoriach wiekowych. Zespoły reprezentujące FA Dąbrowa Tarnowska zajęły VI miejsce w kategorii U-10 oraz V miejsce w kategorii U-9. Filmowa relacja z ceremonii otwarcia MP FA, przebiegu meczy oraz uroczystego zakończenia finałów jest zamieszczona na stronie You Tube Chanel Football Academy - https://www.youtube.com/user/footballacademypl   Źródło: www.footballacademy.pl/aktualnosci-27838-Mistrzostwa_Polski_Football_Academy_RELACJA_-szkolka-pilkarska