Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. V Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego

V Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego

V Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego

2 i 3 grudnia 2023 roku na Hali Sportowej im. Agaty Mróz Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się V Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego oraz Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego Formacji Tanecznych oraz SHOW.
Organizatorem tego przedsięwzięcia była Fundacja Latino z Żabna prowadzona przez Gabriela Skibę.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski oraz Radny Rady Powiatu Dąbrowskiego Paweł Kaczmarski.

Festiwal tańca skupił ponad 500 uczestników z całej Polski, którzy nie tylko rywalizowali, ale również dobrze bawili się w m.in. tańcu towarzyskim, nowoczesnym, modern, jazz, hip-hop, akrodance, show dance.

Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego, już po raz trzeci, zorganizowane zostały zawody „Mój Talent”, w których najmłodsi zawodnicy zaprezentowali polkę, walca, krakowiaka, sambę i rock'n'rolla.

2 i 3 grudnia 2023 roku na Hali Sportowej im. Agaty Mróz Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się V Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego oraz Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego Formacji Tanecznych oraz SHOW.Organizatorem tego przedsięwzięcia była Fundacja Latino z Żabna prowadzona przez Gabriela Skibę.Patronat nad wydarzeniem objęli: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski oraz Radny Rady Powiatu Dąbrowskiego Paweł Kaczmarski.Festiwal tańca skupił ponad 500 uczestników z całej Polski, którzy nie tylko rywalizowali, ale również dobrze bawili się w m.in. tańcu towarzyskim, nowoczesnym, modern, jazz, hip-hop, akrodance, show dance.Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego, już po raz trzeci, zorganizowane zostały zawody „Mój Talent”, w których najmłodsi zawodnicy zaprezentowali polkę, walca, krakowiaka, sambę i rock'n'rolla.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG