Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. V Rodzinno – Samorządowy Piknik Wędkarski

V Rodzinno – Samorządowy Piknik Wędkarski

V Rodzinno – Samorządowy Piknik Wędkarski

Urząd Gminy w Radgoszczy, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Polski Związek Wędkarski – Okręg Tarnów 20 sierpnia br. zorganizowali wspólną imprezę o charakterze kulturalno-rekreacyjnym – „V Rodzinno - Samorządowy Piknik Wędkarski". Jak sama nazwa informuje jest to już piąta edycja tej imprezy. Po raz piąty mieszkańcy naszej gminy, Powiatu Dąbrowskiego i ościennych miejscowości mogli wspólnie miło spędzić wakacyjną niedzielę na Pikniku, który odbył się na terenie Gminnego Ośrodka Wodnego w Narożnikach.

Organizatorzy dla uczestników Pikniku przygotowali bardzo bogaty w atrakcje program. Uroczystego otwarcia Pikniku dokonali Starosta Dąbrowski – P. Krzysztof Karczmarski, Wójt Gminy Radgoszcz – P. Kazimierz Chrabąszcz i Przewodniczący Rady Gminy Radgoszcz – P. Kazimierz Król. Już od godziny 11.00 trwały dziecięce zawody wędkarskie. Głównym trofeum zawodów były puchary Starosty Dąbrowskiego. Zawody przygotowali i przeprowadzili wędkarze z PZW – Okręg Tarnów i działacze z Kół Wędkarskich: Dąbrowa Tarnowska i Szczucin.

W zawodach udział wzięło ponad 30 dzieci. Wśród dziewcząt do lat 9 pierwsze miejsce zdobyła Paulina Klimek, lat 7, drugie miejsce Daria Pasternak i trzecie miejsce Natalia Lewicka. W kategorii starszych dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła Natalia Klimek, następnie Monika Klimek i trzecie miejsce Karolina Karaś. W rywalizacji chłopców w kategorii młodszej pierwsze miejsce zdobył Hubert Szyba, drugie miejsce Dominik Foszcz oraz Hubert Prajsner. Wśród chłopców do lat 15 najlepszym wędkarzem został Aleksander Dawidowski, następnie Mateusz Gołaszewski i Mateusz Kozicki. Puchary starosty Dąbrowskiego zdobyli: Aleksander Dawidowski – w kategorii do lat 15 i Hubert Szyba- w kategorii do lat 9. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wszyscy uczestnicy wędkowania otrzymali od organizatorów pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i włożony wkład pracy przy organizacji zawodów wędkarskich : prezesowi PZW – P. Ignacemu Piskorskiemu i dyrektorowi PZW – P. Mariuszowi Klich. Dużym powodzeniem cieszył się również wśród dzieci konkurs – „Budowanie zamków z piasku". W konkursie tym wzięło udział pięć drużyn. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Huberta Ciba.

Dla gości przybyłych na piknik koncertował dziecięcy zespół muzyczny z Radgoszczy „Metrum". Grają w nim: Karolina Dykas, Krystian Pikul, Łukasz Burzec i Damian Kogut. Zespół przygotowywany jest przez pana Jana Abramowicza. Dodatkową atrakcją była parada koni jeździeckich z Ośrodka Jazdy Konnej w stylu western z Narożnik. Na stoisku przygotowanym przez Urząd Gminy w Radgoszczy można było zakupić gminne publikacje.

Dla miłośników sportów wodnych swoje umiejętności zaprezentowali narciarze wodni. Pokazy motorowodne i narciarstwa wodnego przygotowali panowie: Stanisław Kot, Krzysztof Bogunki i Eugeniusz Dziedzic.

W godzinach popołudniowych dla wędkarzy przygotowano pokaz wędkowania zawodowego przeprowadzony przez profesjonalistów z Klubu Wędkarskiego „Fish". Na scenie amfiteatru wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Małcu. Przygotowany przez nich program artystyczny wywarł wrażenie na zgromadzonej publiczności. Ponadto można było pokibicować drużynom sportowym z Radgoszczy, Luszowice, Małca i Zdżar podczas rozgrywek III Turnieju Piłki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Puchar zdobyła drużyna z Luszowic, reprezentowana przez panów: Zenona Puła, Kazimierza Laskowskiego, Tomka Szwala i Marka Kijaka. Około godziny 22.00 uczestnicy pikniku podziwiali pokaz ogni sztucznych. Do późnych godzin nocnych można było tańczyć przy dobrej muzyce w wykonaniu zespołu „Kanon".

Serdecznie słowa podziękowania kierujemy w stronę instytucji i osób dzięki których zaangażowaniu i hojności „V Rodzinno- Samorządowy Piknik Wędkarski" mógł być tak ciekawy i bogaty w atrakcje.

Urząd Gminy w Radgoszczy, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Polski Związek Wędkarski – Okręg Tarnów 20 sierpnia br. zorganizowali wspólną imprezę o charakterze kulturalno-rekreacyjnym – „V Rodzinno - Samorządowy Piknik Wędkarski". Jak sama nazwa informuje jest to już piąta edycja tej imprezy. Po raz piąty mieszkańcy naszej gminy, Powiatu Dąbrowskiego i ościennych miejscowości mogli wspólnie miło spędzić wakacyjną niedzielę na Pikniku, który odbył się na terenie Gminnego Ośrodka Wodnego w Narożnikach. Organizatorzy dla uczestników Pikniku przygotowali bardzo bogaty w atrakcje program. Uroczystego otwarcia Pikniku dokonali Starosta Dąbrowski – P. Krzysztof Karczmarski, Wójt Gminy Radgoszcz – P. Kazimierz Chrabąszcz i Przewodniczący Rady Gminy Radgoszcz – P. Kazimierz Król. Już od godziny 11.00 trwały dziecięce zawody wędkarskie. Głównym trofeum zawodów były puchary Starosty Dąbrowskiego. Zawody przygotowali i przeprowadzili wędkarze z PZW – Okręg Tarnów i działacze z Kół Wędkarskich: Dąbrowa Tarnowska i Szczucin. W zawodach udział wzięło ponad 30 dzieci. Wśród dziewcząt do lat 9 pierwsze miejsce zdobyła Paulina Klimek, lat 7, drugie miejsce Daria Pasternak i trzecie miejsce Natalia Lewicka. W kategorii starszych dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła Natalia Klimek, następnie Monika Klimek i trzecie miejsce Karolina Karaś. W rywalizacji chłopców w kategorii młodszej pierwsze miejsce zdobył Hubert Szyba, drugie miejsce Dominik Foszcz oraz Hubert Prajsner. Wśród chłopców do lat 15 najlepszym wędkarzem został Aleksander Dawidowski, następnie Mateusz Gołaszewski i Mateusz Kozicki. Puchary starosty Dąbrowskiego zdobyli: Aleksander Dawidowski – w kategorii do lat 15 i Hubert Szyba- w kategorii do lat 9. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wszyscy uczestnicy wędkowania otrzymali od organizatorów pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i włożony wkład pracy przy organizacji zawodów wędkarskich : prezesowi PZW – P. Ignacemu Piskorskiemu i dyrektorowi PZW – P. Mariuszowi Klich. Dużym powodzeniem cieszył się również wśród dzieci konkurs – „Budowanie zamków z piasku". W konkursie tym wzięło udział pięć drużyn. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Huberta Ciba. Dla gości przybyłych na piknik koncertował dziecięcy zespół muzyczny z Radgoszczy „Metrum". Grają w nim: Karolina Dykas, Krystian Pikul, Łukasz Burzec i Damian Kogut. Zespół przygotowywany jest przez pana Jana Abramowicza. Dodatkową atrakcją była parada koni jeździeckich z Ośrodka Jazdy Konnej w stylu western z Narożnik. Na stoisku przygotowanym przez Urząd Gminy w Radgoszczy można było zakupić gminne publikacje. Dla miłośników sportów wodnych swoje umiejętności zaprezentowali narciarze wodni. Pokazy motorowodne i narciarstwa wodnego przygotowali panowie: Stanisław Kot, Krzysztof Bogunki i Eugeniusz Dziedzic. W godzinach popołudniowych dla wędkarzy przygotowano pokaz wędkowania zawodowego przeprowadzony przez profesjonalistów z Klubu Wędkarskiego „Fish". Na scenie amfiteatru wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Małcu. Przygotowany przez nich program artystyczny wywarł wrażenie na zgromadzonej publiczności. Ponadto można było pokibicować drużynom sportowym z Radgoszczy, Luszowice, Małca i Zdżar podczas rozgrywek III Turnieju Piłki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Puchar zdobyła drużyna z Luszowic, reprezentowana przez panów: Zenona Puła, Kazimierza Laskowskiego, Tomka Szwala i Marka Kijaka. Około godziny 22.00 uczestnicy pikniku podziwiali pokaz ogni sztucznych. Do późnych godzin nocnych można było tańczyć przy dobrej muzyce w wykonaniu zespołu „Kanon". Serdecznie słowa podziękowania kierujemy w stronę instytucji i osób dzięki których zaangażowaniu i hojności „V Rodzinno- Samorządowy Piknik Wędkarski" mógł być tak ciekawy i bogaty w atrakcje.