1. V Turniej o Puchar Starosty rozstrzygnięty

V Turniej o Puchar Starosty rozstrzygnięty

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Stanisław Dąbroś.

Amatorzy:

Finał:

Kamil Lekarczyk - Paweł Mazurek 3:1 (7/11 11/9 11/9 11/4)

Mecz o 2 miejsce:

Stanisław Pyzik - Paweł Mazurek 3:0 (11/9 11/5 11/7)

Końcowa Kolejność:

Mecz o 2 miejsce

Tomach Chmielewski - Tomasz Konieczny 0:3

FINAŁ:

Paweł Bolesęga - Tomasz Chmielewski 3:0 (11/2 12/10 11/4)

Końcowa Kolejność:

1. Paweł Bolsęga - KS Spektrum Słopnice / II liga

2. Tomasz Konieczny - UKS Gulon Zakliczyn / II liga

3. Tomasz Chmielewski - UKS Villa Verde Olesno / III liga

4. Krzysztof Furtak - UKS Villa Verde Olesno / III liga

5. Tadeusz Motyka - UKS Villa Verde Olesno / III liga

6. Przemysław Błocho - UKS Villa Verde Olesno / III liga

7. Dominik Gajewski - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga

8. Aleksandra Chrabąszcz - UKS Villa Verde Olesno / III liga

9. Tomasz Opioła - UKS Sokół Żabno / IV liga

10. Zenon Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga

11. Andrzej Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga

12. Andrzej Rusek - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga

13. Zdzisław Błocho - UKS Villa Verde Olesno / V liga

14. Zbigniew Rozkuszka - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga

15. Jakub Olechny - UKS Villa Verde Olesno / V liga

16. Andrzej Tobiasz - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga

17. Radosław Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga

W sobotę 28 lutego br. odbył się V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego organizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów.   W mędrzechowskiej hali przy jedenastu stołach walczyło 41 zawodników podzielonych na dwie kategorie (24 Amatorzy, 17 Zrzeszeni w PZTS).   Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Stanisław Dąbroś. Amatorzy:  Finał:   Kamil Lekarczyk - Paweł Mazurek 3:1 (7/11 11/9 11/9 11/4)  Mecz o 2 miejsce:   Stanisław Pyzik - Paweł Mazurek 3:0 (11/9 11/5 11/7)  Końcowa Kolejność:  1. Kamil Lekarczyk - Mędrzechów   2. Stanisław Pyzik - Biecz  3. Paweł Mazurek - Tarnów  4. Leszek Maduzia - Strzegocice  5. Kamil Ziobroń - Jamy  6. Konrad Lekarczyk - Mędrzechów  7. Krystian Wych - Jamy  8. Szymon Panek - Żabno  9. Kamil Guła - Jamy  10. Tomasz Dynak - Mędrzechów  11. Józef Krzaczek - Żabno  12. Mateusz Zimowski - Mędrzechów  13. Paweł Gaik - Słopnice  14. Bartłomiej Krupa - Wola Mędrzechowska  15. Damian Kmieć - Luszowice  16. Wacław Pelczar - Biecz  17. Dawid Michura - Słopnice  18. Kamil Krawiec - Skrzynka  19. Anna Błocho - Radgoszcz  20. Adrian Cich - Żabno  21. Maciej Tobiasz - Wola Mędrzechowska  22. Janusz Libuszowski - Biecz  23. Szymon Tobiasz - Wola Mędrzechowska  24. Mariusz Podgórny - Słopnice Zrzeszeni w PZTS:  Półfinały :  Tomasz Konieczny - Tomasz Chmielewski 2:3  Paweł Bolsęga - Krzysztof Furtak 3:2  Mecz o 3 miejsce  Tomasz Konieczny - Krzysztof Furtak 3:1  Mecz o 2 miejsce  Tomach Chmielewski - Tomasz Konieczny 0:3  FINAŁ:  Paweł Bolesęga - Tomasz Chmielewski 3:0 (11/2 12/10 11/4)  Końcowa Kolejność: 1. Paweł Bolsęga - KS Spektrum Słopnice / II liga  2. Tomasz Konieczny - UKS Gulon Zakliczyn / II liga  3. Tomasz Chmielewski - UKS Villa Verde Olesno / III liga  4. Krzysztof Furtak - UKS Villa Verde Olesno / III liga  5. Tadeusz Motyka - UKS Villa Verde Olesno / III liga  6. Przemysław Błocho - UKS Villa Verde Olesno / III liga  7. Dominik Gajewski - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga  8. Aleksandra Chrabąszcz - UKS Villa Verde Olesno / III liga  9. Tomasz Opioła - UKS Sokół Żabno / IV liga  10. Zenon Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga  11. Andrzej Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga  12. Andrzej Rusek - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga  13. Zdzisław Błocho - UKS Villa Verde Olesno / V liga  14. Zbigniew Rozkuszka - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga  15. Jakub Olechny - UKS Villa Verde Olesno / V liga  16. Andrzej Tobiasz - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga  17. Radosław Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga  Nagrody i dyplomy dla pięciu najlepszych zawodników w obu kategoriach ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wręczała Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło.