Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. V Turniej o Puchar Starosty rozstrzygnięty

V Turniej o Puchar Starosty rozstrzygnięty

V Turniej o Puchar Starosty rozstrzygnięty

  W sobotę 28 lutego br. odbył się V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego organizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów.

  W mędrzechowskiej hali przy jedenastu stołach walczyło 41 zawodników podzielonych na dwie kategorie (24 Amatorzy, 17 Zrzeszeni w PZTS).

  Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Stanisław Dąbroś.

Amatorzy: 

Finał:  

Kamil Lekarczyk - Paweł Mazurek 3:1 (7/11 11/9 11/9 11/4) 

Mecz o 2 miejsce:  

Stanisław Pyzik - Paweł Mazurek 3:0 (11/9 11/5 11/7) 

Końcowa Kolejność: 

1. Kamil Lekarczyk - Mędrzechów  

2. Stanisław Pyzik - Biecz 

3. Paweł Mazurek - Tarnów 

4. Leszek Maduzia - Strzegocice 

5. Kamil Ziobroń - Jamy 

6. Konrad Lekarczyk - Mędrzechów 

7. Krystian Wych - Jamy 

8. Szymon Panek - Żabno 

9. Kamil Guła - Jamy 

10. Tomasz Dynak - Mędrzechów 

11. Józef Krzaczek - Żabno 

12. Mateusz Zimowski - Mędrzechów 

13. Paweł Gaik - Słopnice 

14. Bartłomiej Krupa - Wola Mędrzechowska 

15. Damian Kmieć - Luszowice 

16. Wacław Pelczar - Biecz 

17. Dawid Michura - Słopnice 

18. Kamil Krawiec - Skrzynka 

19. Anna Błocho - Radgoszcz 

20. Adrian Cich - Żabno 

21. Maciej Tobiasz - Wola Mędrzechowska 

22. Janusz Libuszowski - Biecz 

23. Szymon Tobiasz - Wola Mędrzechowska 

24. Mariusz Podgórny - Słopnice

Zrzeszeni w PZTS: 

Półfinały : 

Tomasz Konieczny - Tomasz Chmielewski 2:3 

Paweł Bolsęga - Krzysztof Furtak 3:2 

Mecz o 3 miejsce 

Tomasz Konieczny - Krzysztof Furtak 3:1 

Mecz o 2 miejsce 

Tomach Chmielewski - Tomasz Konieczny 0:3 

FINAŁ: 

Paweł Bolesęga - Tomasz Chmielewski 3:0 (11/2 12/10 11/4) 

Końcowa Kolejność:

1. Paweł Bolsęga - KS Spektrum Słopnice / II liga 

2. Tomasz Konieczny - UKS Gulon Zakliczyn / II liga 

3. Tomasz Chmielewski - UKS Villa Verde Olesno / III liga 

4. Krzysztof Furtak - UKS Villa Verde Olesno / III liga 

5. Tadeusz Motyka - UKS Villa Verde Olesno / III liga 

6. Przemysław Błocho - UKS Villa Verde Olesno / III liga 

7. Dominik Gajewski - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga 

8. Aleksandra Chrabąszcz - UKS Villa Verde Olesno / III liga 

9. Tomasz Opioła - UKS Sokół Żabno / IV liga 

10. Zenon Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga 

11. Andrzej Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga 

12. Andrzej Rusek - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga 

13. Zdzisław Błocho - UKS Villa Verde Olesno / V liga 

14. Zbigniew Rozkuszka - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga 

15. Jakub Olechny - UKS Villa Verde Olesno / V liga 

16. Andrzej Tobiasz - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga 

17. Radosław Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga 

Nagrody i dyplomy dla pięciu najlepszych zawodników w obu kategoriach ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wręczała Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło. 

  W sobotę 28 lutego br. odbył się V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego organizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów.   W mędrzechowskiej hali przy jedenastu stołach walczyło 41 zawodników podzielonych na dwie kategorie (24 Amatorzy, 17 Zrzeszeni w PZTS).   Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Stanisław Dąbroś. Amatorzy:  Finał:   Kamil Lekarczyk - Paweł Mazurek 3:1 (7/11 11/9 11/9 11/4)  Mecz o 2 miejsce:   Stanisław Pyzik - Paweł Mazurek 3:0 (11/9 11/5 11/7)  Końcowa Kolejność:  1. Kamil Lekarczyk - Mędrzechów   2. Stanisław Pyzik - Biecz  3. Paweł Mazurek - Tarnów  4. Leszek Maduzia - Strzegocice  5. Kamil Ziobroń - Jamy  6. Konrad Lekarczyk - Mędrzechów  7. Krystian Wych - Jamy  8. Szymon Panek - Żabno  9. Kamil Guła - Jamy  10. Tomasz Dynak - Mędrzechów  11. Józef Krzaczek - Żabno  12. Mateusz Zimowski - Mędrzechów  13. Paweł Gaik - Słopnice  14. Bartłomiej Krupa - Wola Mędrzechowska  15. Damian Kmieć - Luszowice  16. Wacław Pelczar - Biecz  17. Dawid Michura - Słopnice  18. Kamil Krawiec - Skrzynka  19. Anna Błocho - Radgoszcz  20. Adrian Cich - Żabno  21. Maciej Tobiasz - Wola Mędrzechowska  22. Janusz Libuszowski - Biecz  23. Szymon Tobiasz - Wola Mędrzechowska  24. Mariusz Podgórny - Słopnice Zrzeszeni w PZTS:  Półfinały :  Tomasz Konieczny - Tomasz Chmielewski 2:3  Paweł Bolsęga - Krzysztof Furtak 3:2  Mecz o 3 miejsce  Tomasz Konieczny - Krzysztof Furtak 3:1  Mecz o 2 miejsce  Tomach Chmielewski - Tomasz Konieczny 0:3  FINAŁ:  Paweł Bolesęga - Tomasz Chmielewski 3:0 (11/2 12/10 11/4)  Końcowa Kolejność: 1. Paweł Bolsęga - KS Spektrum Słopnice / II liga  2. Tomasz Konieczny - UKS Gulon Zakliczyn / II liga  3. Tomasz Chmielewski - UKS Villa Verde Olesno / III liga  4. Krzysztof Furtak - UKS Villa Verde Olesno / III liga  5. Tadeusz Motyka - UKS Villa Verde Olesno / III liga  6. Przemysław Błocho - UKS Villa Verde Olesno / III liga  7. Dominik Gajewski - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga  8. Aleksandra Chrabąszcz - UKS Villa Verde Olesno / III liga  9. Tomasz Opioła - UKS Sokół Żabno / IV liga  10. Zenon Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga  11. Andrzej Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / III liga  12. Andrzej Rusek - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga  13. Zdzisław Błocho - UKS Villa Verde Olesno / V liga  14. Zbigniew Rozkuszka - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga  15. Jakub Olechny - UKS Villa Verde Olesno / V liga  16. Andrzej Tobiasz - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga  17. Radosław Woliński - LZS Solidarni Mędrzechów / V liga  Nagrody i dyplomy dla pięciu najlepszych zawodników w obu kategoriach ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wręczała Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Barbara Pobiegło.