Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego dla zrzeszonych oraz amatorów

V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego dla zrzeszonych oraz amatorów

V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego dla zrzeszonych oraz amatorów

Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów wraz ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w V Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach: dla zrzeszonych w Polskim Związku Tenisa Stołowego oraz dla amatorów.

MIEJSCE I TERMIN:

Turniej odbędzie się w dniu 28 lutego 2015 (sobota) o godzinie 10:00 na Hali Sportowej w Zespole Szkół w Mędrzechowie. Zapisy – godz. 9:30.

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

  1. W turnieju dla zrzeszonych mogą brać udział zawodnicy posiadający licencję w PZTS.
  2. W turnieju dla amatorów wszyscy, którzy lubią grać w tenisa stołowego.
  3. Uczestników zawodów obowiązuje obuwie sportowe (biała podeszwa) oraz strój sportowy.
  4. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zawodników.
  5. Ubezpieczenie oraz dojazd uczestników we własnym zakresie.
  6. Wpisowe do turniejów 5 zł.

NAGRODY:

Za pierwsze 5 miejsc (w obu kategoriach) przewidziane są nagrody sponsorowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

ORGANIZATOR:

- zapewnia szatnię – za zgubione rzeczy nie ponosi odpowiedzialności,

- gorące napoje,

- rozstrzyga wszelkie kwestie sporne.

ORGANIZATORZY:

- Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej,

- Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów,

- Urząd Gminy Mędrzechów.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 667-020-235

Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów wraz ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w V Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach: dla zrzeszonych w Polskim Związku Tenisa Stołowego oraz dla amatorów. MIEJSCE I TERMIN: Turniej odbędzie się w dniu 28 lutego 2015 (sobota) o godzinie 10:00 na Hali Sportowej w Zespole Szkół w Mędrzechowie. Zapisy – godz. 9:30. SPRAWY ORGANIZACYJNE: W turnieju dla zrzeszonych mogą brać udział zawodnicy posiadający licencję w PZTS. W turnieju dla amatorów wszyscy, którzy lubią grać w tenisa stołowego. Uczestników zawodów obowiązuje obuwie sportowe (biała podeszwa) oraz strój sportowy. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zawodników. Ubezpieczenie oraz dojazd uczestników we własnym zakresie. Wpisowe do turniejów 5 zł. NAGRODY: Za pierwsze 5 miejsc (w obu kategoriach) przewidziane są nagrody sponsorowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. ORGANIZATOR: - zapewnia szatnię – za zgubione rzeczy nie ponosi odpowiedzialności, - gorące napoje, - rozstrzyga wszelkie kwestie sporne. ORGANIZATORZY: - Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, - Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów, - Urząd Gminy Mędrzechów. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 667-020-235