1. VI Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego rozstrzygnięty

VI Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego rozstrzygnięty

Zwycięzcy turnieju.

Czołowa dwunastka w drużynie amatorów

1 : Mariusz Gniadek ( Tarnów )
2 : Jakub Olechny ( Tarnów )
3 : Zbigniew Rozkuszka ( Mędrzechów )
4 : Krystian Kulig ( Małec )
5 : Mirosław Łuszcz ( Małec )
6 : Ewelina Bator ( Brzezówka )
7 : Anastazy Sojka ( Małec )
8 : Kamil Guła ( Jamy )
9 : Kamil Lekarczyk ( Mędrzechów )
10: Kamil Ziobroń ( Jamy )
11 : Witold Płaczek ( Małec )

Czołowa dwunastka zawodników zrzeszonych w PZTS

1 : Łukasz Nowak ( UKS Villa-Verde Olesno )
2 : Wojciech Wójtowicz ( TS Sokół Brzesko )
3 : Dominik Gajewski ( LZS Solidarni Mędrzechów )
4 : Tomasz Opioła ( UKS Sokół Żabno )
5 : Dariusz Cholewa ( UKS Sokół Żabno )
6 : Józef Zachara ( UKS Villa-Verde Olesno )
7 : Bartosz Szymański ( TG Sokół Brzesko )
8 : Wojciech Misiaszek ( UKS Villa-Verde Olesno )
9 : Mateusz Galus ( LUKS Galux Skrzyszów )
10: Sylwester Lech ( UKS Sokół Żabno )
11 : Przemysław Błocho ( UKS Villa-Verde Olesno )
12 : Dawid Jastrzębski ( LZS Solidarni Mędrzechów )

Już za rok zapraszamy na kolejny Świąteczny Turniej w Mędrzechowie.

W sobotę 21 grudnia w Mędrzechowie odbyła się VI edycja Świątecznego Turnieju Tenisa Stołowego organizowanego przez Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów , Urząd Gminy oraz LZS Mędrzechów. W turnieju, przy jedenastu stołach, walczyło 52 zawodników i zawodniczek. Zawody zostały podzielone na dwie kategorie. W jednej z nich rywalizowali amatorzy, do której zgłosiło się 29. Drugą grupę utworzyli natomiast zawodnicy zrzeszeni w PZTS, których było 23 . Zwycięzcy turnieju. Czołowa dwunastka w drużynie amatorów 1 : Mariusz Gniadek ( Tarnów )  2 : Jakub Olechny ( Tarnów )  3 : Zbigniew Rozkuszka ( Mędrzechów )  4 : Krystian Kulig ( Małec )  5 : Mirosław Łuszcz ( Małec )  6 : Ewelina Bator ( Brzezówka )  7 : Anastazy Sojka ( Małec )  8 : Kamil Guła ( Jamy )  9 : Kamil Lekarczyk ( Mędrzechów )  10: Kamil Ziobroń ( Jamy )  11 : Witold Płaczek ( Małec )  Czołowa dwunastka zawodników zrzeszonych w PZTS 1 : Łukasz Nowak ( UKS Villa-Verde Olesno )  2 : Wojciech Wójtowicz ( TS Sokół Brzesko )  3 : Dominik Gajewski ( LZS Solidarni Mędrzechów )  4 : Tomasz Opioła ( UKS Sokół Żabno )  5 : Dariusz Cholewa ( UKS Sokół Żabno )  6 : Józef Zachara ( UKS Villa-Verde Olesno )  7 : Bartosz Szymański ( TG Sokół Brzesko )  8 : Wojciech Misiaszek ( UKS Villa-Verde Olesno )  9 : Mateusz Galus ( LUKS Galux Skrzyszów )  10: Sylwester Lech ( UKS Sokół Żabno )  11 : Przemysław Błocho ( UKS Villa-Verde Olesno )  12 : Dawid Jastrzębski ( LZS Solidarni Mędrzechów )  Gracze którzy zajęli czołowe 5 miejsc otrzymali pamiątkowe upominki, dyplomy i puchary. Już za rok zapraszamy na kolejny Świąteczny Turniej w Mędrzechowie.