Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. VI Bieg Charytatywny „Przybij Piątkę dla Karoliny”

VI Bieg Charytatywny „Przybij Piątkę dla Karoliny”

VI Bieg Charytatywny „Przybij Piątkę dla Karoliny”

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej i Stowarzyszenie „RUN TEAM Dąbrowa Tarnowska" serdecznie zapraszają na Bieg Charytatywny „Przybij Piątkę dla Karoliny”, który odbędzie się w najbliższą sobotę 13 kwietnia 2024 r. o godzinie 13.00. Uczestników obowiązują wcześniejsze zapisy.

Karolina to uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej, która toczy nierówną walkę z bardzo ciężką chorobą.

Zachęcamy do udziału w tym charytatywnym wydarzeniu. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową https://www.facebook.com/events/1116898572990725/?ref=newsfeed, gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące biegu oraz rejestracji.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej i Stowarzyszenie „RUN TEAM Dąbrowa Tarnowska" serdecznie zapraszają na Bieg Charytatywny „Przybij Piątkę dla Karoliny”, który odbędzie się w najbliższą sobotę 13 kwietnia 2024 r. o godzinie 13.00. Uczestników obowiązują wcześniejsze zapisy. Karolina to uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej, która toczy nierówną walkę z bardzo ciężką chorobą. Zachęcamy do udziału w tym charytatywnym wydarzeniu. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową https://www.facebook.com/events/1116898572990725/?ref=newsfeed, gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące biegu oraz rejestracji.