Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. VI Gminny Konkurs Palm

VI Gminny Konkurs Palm

VI Gminny Konkurs Palm

W Niedzielę Palmową 20 marca w Gruszowie Wielkim odbędzie się VI GMINNY KONKURS PALM pod Patronatem Burmistrza Stanisława Początka. Uroczystość rozpocznie się od mszy świętej odprawionej w miejscowym kościele przez Proboszcza Parafii ks. Stanisława Żurata o godz.10.00 (poprzedzi ją ocena palm o godz.9.30). 

Po nabożeństwie z procesją z palmami w budynku Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum będzie ogłoszenie dyplomów, wręczenie nagród, zaprezentowany będzie program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły gruszowskiej i degustacja tradycyjnych potraw regionalnych przyrządzonych przez gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich. 
Podczas uroczystości można będzie zwiedzać wystawę plastyki obrzędowej i pamiątek związanych ze Świętami Wielkanocnymi, przygotowaną przez Odddział Miejski Stowarzyszenia "Civitas Christiana" i Dąbrowski Dom Kultury. 
Organizatorami imprezy są: 
- Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana", 
- Dąbrowski Dom Kultury, 
- Parafia Rzymsko-Katolicka, 
- Sołectwo i Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Źródło: Urząd Gminy Dąbrowa Tarn. i Dąbrowski Dom Kultury

W Niedzielę Palmową 20 marca w Gruszowie Wielkim odbędzie się VI GMINNY KONKURS PALM pod Patronatem Burmistrza Stanisława Początka. Uroczystość rozpocznie się od mszy świętej odprawionej w miejscowym kościele przez Proboszcza Parafii ks. Stanisława Żurata o godz.10.00 (poprzedzi ją ocena palm o godz.9.30).  Po nabożeństwie z procesją z palmami w budynku Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum będzie ogłoszenie dyplomów, wręczenie nagród, zaprezentowany będzie program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły gruszowskiej i degustacja tradycyjnych potraw regionalnych przyrządzonych przez gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich.  Podczas uroczystości można będzie zwiedzać wystawę plastyki obrzędowej i pamiątek związanych ze Świętami Wielkanocnymi, przygotowaną przez Odddział Miejski Stowarzyszenia "Civitas Christiana" i Dąbrowski Dom Kultury.  Organizatorami imprezy są:  - Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana",  - Dąbrowski Dom Kultury,  - Parafia Rzymsko-Katolicka,  - Sołectwo i Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim.  Wszystkich serdecznie zapraszamy! Źródło: Urząd Gminy Dąbrowa Tarn. i Dąbrowski Dom Kultury
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG