Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. VI Rodzinno- Samorządowy Piknik Wędkarski

VI Rodzinno- Samorządowy Piknik Wędkarski

VI Rodzinno- Samorządowy Piknik Wędkarski

W niedziele 12 sierpnia 2007 r. już po raz IV odbył się Rodzinno Samorządowy Piknik Wędkarski. Licznie zgromadzeni nad zalewem w Narożnikach mieszkańcy Powiśla mogli brać udział w wielu konkursach i zabawach.

Najmłodsi uczestnicy rywalizowali w konkursie wędkarskim o puchar Starosty Dąbrowskiego i Wójta Gminy Radgoszcz. W zawodach wystartowało ponad 60 dzieci. Puchary otrzymali: Eliza Dworak oraz Dawid Kozicki. Wręczono również upominki dla najmłodszych uczestników - Wioletty Ryś oraz Jakuba Stachury.

Nie zabrakło innych atrakcji dla wszystkich zgromadzonych na pikniku. Można było wziąć udział w loterii fantowej, przejechać się motorówką czy rowerkiem wodnym.

Na scenie czas umilały zespoły muzyczne Sami Swoi oraz gwiazda wieczoru Czesława Łuszcz. Finałem imprezy był pokaz ogni sztucznych ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Do późnych godzin uczestnicy imprezy bawili się podczas zabawy tanecznej zorganizowanej przez „Klub pod 13" z Mielca.

W niedziele 12 sierpnia 2007 r. już po raz IV odbył się Rodzinno Samorządowy Piknik Wędkarski. Licznie zgromadzeni nad zalewem w Narożnikach mieszkańcy Powiśla mogli brać udział w wielu konkursach i zabawach. Najmłodsi uczestnicy rywalizowali w konkursie wędkarskim o puchar Starosty Dąbrowskiego i Wójta Gminy Radgoszcz. W zawodach wystartowało ponad 60 dzieci. Puchary otrzymali: Eliza Dworak oraz Dawid Kozicki. Wręczono również upominki dla najmłodszych uczestników - Wioletty Ryś oraz Jakuba Stachury. Nie zabrakło innych atrakcji dla wszystkich zgromadzonych na pikniku. Można było wziąć udział w loterii fantowej, przejechać się motorówką czy rowerkiem wodnym. Na scenie czas umilały zespoły muzyczne Sami Swoi oraz gwiazda wieczoru Czesława Łuszcz. Finałem imprezy był pokaz ogni sztucznych ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Do późnych godzin uczestnicy imprezy bawili się podczas zabawy tanecznej zorganizowanej przez „Klub pod 13" z Mielca.