Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. VI Wielki Festyn Charytatywny

VI Wielki Festyn Charytatywny

VI Wielki Festyn Charytatywny

W sobotę 15 sierpnia 2009 r. już po raz szósty odbędzie się Wielki Festyn Charytatywny. Tak, jak w poprzednich latach będzie on miał miejsce na Parafialnym Ośrodku Sportu i Rekreacji im. 25-lecia Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II. W tym roku całkowity dochód z tej wyjątkowej imprezy zostanie przeznaczony na zakup ssaków elektrycznych służących do odśluzowywania chorych w dąbrowskim Hospicjum im. Św. Brata Alberta Chmielowskiego oraz na inne potrzeby placówki.

Organizatorzy Festynu Parafialnego serdecznie zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy. Gwarantują, że przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i starszych osób. Również i Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej przyłącza się do apelu o uczestnictwo w tej charytatywnej zabawie!

Program VI Wielkiego Festynu Parafialnego:
16:00 - 17:00 - Parada Motocyklistów
16:00 - 18:00 - Pokaz sprzętu strażackiego
19:00 - Losowanie głównych nagród Loterii
20:00 - 23:00 - Zabawa taneczna dla wszystkich

W tegorocznym programie Festynu będą miały miejsce:
- Loteria Fantowa
- Turniej piłki nożnej plażowej
- Turniej tenisa ziemnego
- Turniej piłki siatkowej
- Dobra zabawa dla wszystkich
- konkursy, zabawy, itp. dla dzieci i dorosłych


W sobotę 15 sierpnia 2009 r. już po raz szósty odbędzie się Wielki Festyn Charytatywny. Tak, jak w poprzednich latach będzie on miał miejsce na Parafialnym Ośrodku Sportu i Rekreacji im. 25-lecia Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II. W tym roku całkowity dochód z tej wyjątkowej imprezy zostanie przeznaczony na zakup ssaków elektrycznych służących do odśluzowywania chorych w dąbrowskim Hospicjum im. Św. Brata Alberta Chmielowskiego oraz na inne potrzeby placówki. Organizatorzy Festynu Parafialnego serdecznie zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy. Gwarantują, że przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i starszych osób. Również i Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej przyłącza się do apelu o uczestnictwo w tej charytatywnej zabawie! Program VI Wielkiego Festynu Parafialnego:16:00 - 17:00 - Parada Motocyklistów16:00 - 18:00 - Pokaz sprzętu strażackiego19:00 - Losowanie głównych nagród Loterii20:00 - 23:00 - Zabawa taneczna dla wszystkich W tegorocznym programie Festynu będą miały miejsce:- Loteria Fantowa- Turniej piłki nożnej plażowej- Turniej tenisa ziemnego- Turniej piłki siatkowej- Dobra zabawa dla wszystkich- konkursy, zabawy, itp. dla dzieci i dorosłych