1. VII Międzygimnazjalny Konkurs Zadań Logicznych

VII Międzygimnazjalny Konkurs Zadań Logicznych

Komisja konkursowa po podliczeniu punków wyłoniła zwycięzców:

I miejsce Mateusz Starzec z Gimnazjum w Szczucinie
II miejsce Łukasz Chlastawa z Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce Katarzyna Jabłońska z Gimnazjum w Szczucinie

29 stycznia w Gimnazjum w Radwanie odbył się VII Międzygimnazjalny Konkurs Zadań Logicznych. Do rywalizacji przystąpiło 8 gimnazjów z terenu Powiatu Dąbrowskiego. Konkurs odbył się w dwóch etapach. Pierwszy etap był korespondencyjny by wyłonić po trzech przedstawicieli z każdej szkoły. W drugim etapie zawodnicy mieli do rozwiązania łamigłówki matematyczne, zadania nietypowe, zagadki logiczne dostosowane dla uczniów gimnazjum, przygotowanie przez Panią Dorotę Makosiej nauczycielkę z Gimnazjum w Radwanie. Komisja konkursowa po podliczeniu punków wyłoniła zwycięzców: I miejsce Mateusz Starzec z Gimnazjum w SzczucinieII miejsce Łukasz Chlastawa z Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejIII miejsce Katarzyna Jabłońska z Gimnazjum w Szczucinie Wszyscy Finaliści konkursu otrzymali dyplomy, a Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Starostę Dąbrowskiego Wiesław Krajewskiego oraz Dyrektora Gimnazjum w Radwanie Bogusławę Wajdę. Nagrody w imieniu Starosty wręczył Inspektor Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Stanisław Krawiec.