1. Wspólne „Patriotyczne Śpiewanie”

Wspólne „Patriotyczne Śpiewanie”

24 listopada 2023 r. w Borkach odbyło się VII „Patriotyczne Śpiewanie”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez tutejszy Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół w Borkach „Razem”.   Tradycyjnie program wypełniony wspaniałymi był występami przedszkolaków i uczniów, a także wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych.   Samorząd powiatowy reprezentowali Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Kupiec i Radny Andrzej Urbanik.