Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. VIII edycja konkursu „ZIELONA ŁAWECZKA”

VIII edycja konkursu „ZIELONA ŁAWECZKA”

VIII edycja konkursu „ZIELONA ŁAWECZKA”

Fundacja Banku Ochrony Środowiska po raz kolejny zaprasza mieszkańców polskich miast do udziału w konkursie grantowym „ZIELONA ŁAWECZKA”. Jest to ogólnopolski , prospołeczny projekt grantowy adresowany do mieszkańców otwartych osiedli (zarządzanych przez spółdzielnie, samorządy i wspólnoty) w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.

Celem projektu jest przemiana zaniedbanych terenów na osiedlach w zielone zakątki, mini ogrody z ławeczką i dla chętnych obiektem mikro retencji. Pozwoli to ożywić miejsca wokół bloków, stworzyć przestrzeń do odpoczynku i spotkań, a jednocześnie powstrzymać utratę wody.

Szczegółowe informacje na temat konkursu pod adresem https://zielonalaweczka.pl/o-konkursie/

Fundacja Banku Ochrony Środowiska po raz kolejny zaprasza mieszkańców polskich miast do udziału w konkursie grantowym „ZIELONA ŁAWECZKA”. Jest to ogólnopolski , prospołeczny projekt grantowy adresowany do mieszkańców otwartych osiedli (zarządzanych przez spółdzielnie, samorządy i wspólnoty) w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców. Celem projektu jest przemiana zaniedbanych terenów na osiedlach w zielone zakątki, mini ogrody z ławeczką i dla chętnych obiektem mikro retencji. Pozwoli to ożywić miejsca wokół bloków, stworzyć przestrzeń do odpoczynku i spotkań, a jednocześnie powstrzymać utratę wody. Szczegółowe informacje na temat konkursu pod adresem https://zielonalaweczka.pl/o-konkursie/