1. VIII Gminny Konkurs Stroików Świątecznych

• I miejsce Aleksandra Szczebak SP w Nieczajnie Górnej
  • II miejsce Tomasz Król SP w Laskówce Chorąskiej
  • III miejsce Oliwia Gwóźdź SP w Nieczajnie Górnej

• Wyróżnienie Emilia Lustofin SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Po raz ósmy Dąbrowski Dom Kultury zorganizował Gminny Konkurs Stroików Świątecznych. Na konkurs zgłoszono 74 rozmaite prace: od tradycyjnych po współczesne i ekologiczne. Pomysłowość i pracowitość autorów zachwyciła odwiedzających wystawę prac konkursowych. Komisja w składzie: Edmund Wilk (Przewodniczący), Ewa Łazowska, Stanisław Stroński, Paulina Bogula-Motyka przyznała następujące nagrody: KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III  I miejsce Adam Kuta SP w Lipinach II miejsce ex ae quo Dominik Szczebak SP w Nieczajnie Górnej Anna Taraska SP w Nieczajnie Górnej III miejsce ex ae quo Szymon Ryba SP w LipinachNikodem Loraj SP w Laskówce Chorąskiej Wyróżnienie: Karolina Krawczyk SP w SmęgorzowieTymon Kupiec SP nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejTomasz Kuta SP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Julia Szwajkosz SP w Nieczajnie GórnejSebastian Kuta SP w Lipinach KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV-VI I miejsce Wiktoria Krzyżek SP nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce ex aequo Klaudia Pikul SP w Laskówce Chorąskiej Maria Jeż  SP w Lipinach III miejsce Jakub Rzeźnik SP w Smęgorzowie Wyróżnienie:Lena Jaworek SP w  Laskówce ChorąskiejAmelia Madura SP w Lipinach Igor Bociek SP nr 2w Dąbrowie TarnowskiejJulia Pelc SP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KL. VII-VIII I miejsce Aleksandra Szczebak SP w Nieczajnie Górnej II miejsce Tomasz Król SP w Laskówce Chorąskiej III miejsce Oliwia Gwóźdź SP w Nieczajnie Górnej Wyróżnienie Emilia Lustofin SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Fundatorem nagród dla laureatów miejsc I-III i osób wyróżnionych był Dąbrowski Dom Kultury. Nagrody i dyplomy wręczył Krzysztof Kaczmarski, składając wszystkim najlepsze życzenia świąteczne. Nagrody książkowe dla laureatów miejsc I-III i wyróżnionych oraz dyplomy ufundował Dąbrowski Dom Kultury. Nagrody i dyplomy wręczył, składając najlepsze życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom konkursu, Krzysztof Kaczmarski – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej.