Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. VIII Targi Gospodarcze

VIII Targi Gospodarcze

VIII Targi Gospodarcze

Targi Gospodarcze Gmin Powiśla Dąbrowskiego są cykliczną imprezą odbywającą się w Dąbrowie Tarnowskiej od ośmiu lat. To największe przedsięwzięcie promocyjne regionu. Jego celem jest prezentacja powiatu i gmin oraz ożywianie małej i średniej przedsiębiorczości lokalnej. Targi są wspólnym przedsięwzięciem przedsiębiorców Powiśla Dąbrowskiego oraz samorządów powiatowego i gminnych. W tym roku targi odbędą się 18 czerwca na stadionie Miejsko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Sportowej 4 - początek imprezy godz. 12.00.

Jak co roku w Komitecie Organizacyjnym znalazły się Zrzeszenie Przedsiębiorców i Handlowców Powiśla Dąbrowskiego, Starostwo Powiatowe, Dąbrowski Dom Kultury, Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz MGOSiR. Patronat honorowy nad imprezą objął Janusz Sepioł Marszałek Województwa Małopolskiego, Krzysztof Kaczmarski – Starosta Dąbrowski, Stanisław Początek – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Marzena Piszczek Prezes Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Krakowie.

Impreza ta umożliwia zaprezentowanie się małym i średnim przedsiębiorcom oraz nawiązanie kontaktów handlowych i usługowych. Targi pozwalają na zaprezentowanie przez gminy i sąsiednie powiaty terenów i obiektów potencjalnym inwestorom. Są elementem wpływającym na rozwój i promocję Powiatu Dąbrowskiego. Ponadto umożliwiają nawiązanie aktywnej współpracy z istniejącymi, podobnymi środowiskami i instytucjami w regionie oraz stanowią pomoc dla MSP w nawiązywaniu kontaktów zagranicznych. Do udziału w tegorocznej imprezie zaproszono gości z Węgier, Włoch, Hiszpanii i Niemiec.

Oprawę artystyczną stanowić będą występy zespołów folklorystycznych, dziecięcych, tanecznych i orkiestr dętych. Dodatkowo podczas imprezy odbędzie się gala piosenki biesiadnej pn. „Szlagiery minionej ery". Na zakończenie targów zaplanowano pokaz ogni sztucznych oraz występ zespołu Jan Wojdak i WAWELE. Podczas targów zaplanowano również finał konkursu fotograficznego „Odkrywamy Powiśle". Wystawione będą także prace artystów i rękodzielników biorących udział w konkursie „Galeria Twórczości Powiśla Dąbrowskiego".

Organizatorzy zapraszają potencjalnych wystawców do prezentacji swoich potrzeby i możliwości. Odpłatność za powierzchnię wystawową (3m x 3m) wynosi 200 zł. Jest też możliwość zmniejszenia lub zwiększenia modułu wystawienniczego za odpłatnością w korzystnej wysokości, proporcjonalną do powierzchni (6 x 3 m – 300 zł, 9 x 3 – 400 zł).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. :

(014) 642-25-75 Dąbrowski Dom Kultury - Paweł Chojnowski

(014) 642-43-89 Starostwo Powiatowe – Janusz Dubajka

Patronat medialny nad imprezą sprawują: TVP 3 Kraków, Radio RDN Małopolska, Gazeta Krakowska, Nowy Kurier Dąbrowski.

ZAPRASZAMY

Komitet Organizacyjny VIII Targów Gospodarczych

Gmin Powiśla Dąbrowskiego

Targi Gospodarcze Gmin Powiśla Dąbrowskiego są cykliczną imprezą odbywającą się w Dąbrowie Tarnowskiej od ośmiu lat. To największe przedsięwzięcie promocyjne regionu. Jego celem jest prezentacja powiatu i gmin oraz ożywianie małej i średniej przedsiębiorczości lokalnej. Targi są wspólnym przedsięwzięciem przedsiębiorców Powiśla Dąbrowskiego oraz samorządów powiatowego i gminnych. W tym roku targi odbędą się 18 czerwca na stadionie Miejsko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Sportowej 4 - początek imprezy godz. 12.00. Jak co roku w Komitecie Organizacyjnym znalazły się Zrzeszenie Przedsiębiorców i Handlowców Powiśla Dąbrowskiego, Starostwo Powiatowe, Dąbrowski Dom Kultury, Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz MGOSiR. Patronat honorowy nad imprezą objął Janusz Sepioł Marszałek Województwa Małopolskiego, Krzysztof Kaczmarski – Starosta Dąbrowski, Stanisław Początek – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Marzena Piszczek Prezes Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Krakowie. Impreza ta umożliwia zaprezentowanie się małym i średnim przedsiębiorcom oraz nawiązanie kontaktów handlowych i usługowych. Targi pozwalają na zaprezentowanie przez gminy i sąsiednie powiaty terenów i obiektów potencjalnym inwestorom. Są elementem wpływającym na rozwój i promocję Powiatu Dąbrowskiego. Ponadto umożliwiają nawiązanie aktywnej współpracy z istniejącymi, podobnymi środowiskami i instytucjami w regionie oraz stanowią pomoc dla MSP w nawiązywaniu kontaktów zagranicznych. Do udziału w tegorocznej imprezie zaproszono gości z Węgier, Włoch, Hiszpanii i Niemiec. Oprawę artystyczną stanowić będą występy zespołów folklorystycznych, dziecięcych, tanecznych i orkiestr dętych. Dodatkowo podczas imprezy odbędzie się gala piosenki biesiadnej pn. „Szlagiery minionej ery". Na zakończenie targów zaplanowano pokaz ogni sztucznych oraz występ zespołu Jan Wojdak i WAWELE. Podczas targów zaplanowano również finał konkursu fotograficznego „Odkrywamy Powiśle". Wystawione będą także prace artystów i rękodzielników biorących udział w konkursie „Galeria Twórczości Powiśla Dąbrowskiego". Organizatorzy zapraszają potencjalnych wystawców do prezentacji swoich potrzeby i możliwości. Odpłatność za powierzchnię wystawową (3m x 3m) wynosi 200 zł. Jest też możliwość zmniejszenia lub zwiększenia modułu wystawienniczego za odpłatnością w korzystnej wysokości, proporcjonalną do powierzchni (6 x 3 m – 300 zł, 9 x 3 – 400 zł). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. : (014) 642-25-75 Dąbrowski Dom Kultury - Paweł Chojnowski (014) 642-43-89 Starostwo Powiatowe – Janusz Dubajka Patronat medialny nad imprezą sprawują: TVP 3 Kraków, Radio RDN Małopolska, Gazeta Krakowska, Nowy Kurier Dąbrowski. ZAPRASZAMY Komitet Organizacyjny VIII Targów Gospodarczych Gmin Powiśla Dąbrowskiego