Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. VIII Świąteczno-Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

VIII Świąteczno-Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

VIII Świąteczno-Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów, Urząd Gminy w Mędrzechowie oraz LSZ Mędrzechów serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w VIII Świąteczno-Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego dla zrzeszonych oraz amatorów.

Turniej odbędzie się 2 stycznia 2016 r. (sobota) o godzinie 1000 w Hali Sportowej w Mędrzechowie.

W turnieju dla amatorów mogą startować zawodnicy, którzy nie uczestniczą w rozgrywkach tenisa stołowego organizowanych przez PZTS, jak również zawodnicy, którzy posiadają licencję, ale nie zagrali ani jednego spotkania ligowego w sezonie 2015/2016.

W turnieju dla zrzeszonych mogą brać udział pozostali zawodnicy do III ligi włącznie. Turnieje są organizowane bez podziału na kategorie wiekowe.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 667 020 235.

files/aktualnosci/2015/12_grudzien/28_VIII_Swiateczno_Noworoczny_Turniej_Tenisa_Stolowego/1.jpgfiles/aktualnosci/2015/12_grudzien/28_VIII_Swiateczno_Noworoczny_Turniej_Tenisa_Stolowego/2.jpg

Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów, Urząd Gminy w Mędrzechowie oraz LSZ Mędrzechów serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w VIII Świąteczno-Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego dla zrzeszonych oraz amatorów. Turniej odbędzie się 2 stycznia 2016 r. (sobota) o godzinie 1000 w Hali Sportowej w Mędrzechowie. W turnieju dla amatorów mogą startować zawodnicy, którzy nie uczestniczą w rozgrywkach tenisa stołowego organizowanych przez PZTS, jak również zawodnicy, którzy posiadają licencję, ale nie zagrali ani jednego spotkania ligowego w sezonie 2015/2016. W turnieju dla zrzeszonych mogą brać udział pozostali zawodnicy do III ligi włącznie. Turnieje są organizowane bez podziału na kategorie wiekowe. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 667 020 235.