Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Vivento ma już 40 lat!

Vivento ma już 40 lat!

Vivento ma już 40 lat!

19 maja 2024 r. Vivento świętowało 40-te urodziny. Odbyły się wycieczki po najciekawszych zakątkach fabryki, podczas których zwiedzający mogli szczegółowo poznać proces produkcji drzwi, a także paneli dekoracyjnych i lamelowych. W kościele w Gręboszowie została odprawiona msza święta w intencji Vivento z oprawą słowną i muzyczną przygotowaną przez pracowników. Po niej wszyscy udali się na obchody jubileuszowe i Piknik Rodzinny.

W imieniu samorządu powiatowego życzenia z okazji jubileuszu złożył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Przekazał na ręce Prezesa Zarządu Jana Kowala okolicznościowy grawer z mapą naszego powiatu i pogratulował zbudowania firmy oraz marki bardzo znaczącej dla naszego regionu i jego mieszkańców, wszystkich pomysłów i projektów, odniesionych sukcesów, a także uznania klientów zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą.

Fabryka wyposażona w nowoczesny i zautomatyzowany park maszynowy, jak i również produkty z oryginalnym designem i najwyższą jakością bez wątpienia są powodem do poczucia dumy i satysfakcji oraz podsumowania tego jak wiele udało się dokonać przez te wszystkie lata. Życzę wszelkiej pomyślności, powodzenia w podejmowanych przedsięwzięciach, ludzkiej życzliwości oraz kolejnych otwartych drzwi do dalszego rozwoju i perspektywicznej przyszłości – mówił Starosta, który podziękował również za dotychczasową współpracę i wspieranie wszelkich przedsięwzięć organizowanych na Powiślu.

W programie obchodów znalazło się mnóstwo atrakcji. Rozegrano mecz piłki siatkowej, w którym naprzeciw siebie stanęły drużyny: reprezentacja pracowników Vivento i reprezentacja gminy Gręboszów. Był też bieg dla dzieci na dystansie dwustu i sześciuset metrów oraz bieg dla dorosłych na dystansie czterech kilometrów. Nie zabrakło też degustacji potraw regionalnych przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich i dobrej muzyki.

To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane przez Zarząd firmy Vivento, Wójta Gminy Gręboszów Krzysztofa Gila, Parafię pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gręboszowie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

Patronat medialny sprawowało Radio RDN Małopolska.

19 maja 2024 r. Vivento świętowało 40-te urodziny. Odbyły się wycieczki po najciekawszych zakątkach fabryki, podczas których zwiedzający mogli szczegółowo poznać proces produkcji drzwi, a także paneli dekoracyjnych i lamelowych. W kościele w Gręboszowie została odprawiona msza święta w intencji Vivento z oprawą słowną i muzyczną przygotowaną przez pracowników. Po niej wszyscy udali się na obchody jubileuszowe i Piknik Rodzinny. W imieniu samorządu powiatowego życzenia z okazji jubileuszu złożył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Przekazał na ręce Prezesa Zarządu Jana Kowala okolicznościowy grawer z mapą naszego powiatu i pogratulował zbudowania firmy oraz marki bardzo znaczącej dla naszego regionu i jego mieszkańców, wszystkich pomysłów i projektów, odniesionych sukcesów, a także uznania klientów zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą. Fabryka wyposażona w nowoczesny i zautomatyzowany park maszynowy, jak i również produkty z oryginalnym designem i najwyższą jakością bez wątpienia są powodem do poczucia dumy i satysfakcji oraz podsumowania tego jak wiele udało się dokonać przez te wszystkie lata. Życzę wszelkiej pomyślności, powodzenia w podejmowanych przedsięwzięciach, ludzkiej życzliwości oraz kolejnych otwartych drzwi do dalszego rozwoju i perspektywicznej przyszłości – mówił Starosta, który podziękował również za dotychczasową współpracę i wspieranie wszelkich przedsięwzięć organizowanych na Powiślu. W programie obchodów znalazło się mnóstwo atrakcji. Rozegrano mecz piłki siatkowej, w którym naprzeciw siebie stanęły drużyny: reprezentacja pracowników Vivento i reprezentacja gminy Gręboszów. Był też bieg dla dzieci na dystansie dwustu i sześciuset metrów oraz bieg dla dorosłych na dystansie czterech kilometrów. Nie zabrakło też degustacji potraw regionalnych przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich i dobrej muzyki. To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane przez Zarząd firmy Vivento, Wójta Gminy Gręboszów Krzysztofa Gila, Parafię pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gręboszowie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Patronat medialny sprawowało Radio RDN Małopolska.