Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Węgrzy z wizytą na Powiślu Dąbrowskim

Węgrzy z wizytą na Powiślu Dąbrowskim

Węgrzy z wizytą na Powiślu Dąbrowskim

W dniach 1-3 maja 2008 r. na zaproszenie Samorządu Powiatu w związku z obchodami rocznicy Konstytucji 3 Maja w Powiecie Dąbrowskim gości delegacja samorządu XVIII Dzielnicy Budapesztu wraz z młodzieżą i opiekunami.

W dniu dzisiejszym w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się oficjalne wspólne spotkanie samorządowców z XVIII Dzielnicy Budapesztu oraz Powiatu Dąbrowskiego.

Uczestniczyli w nim Pan Wiesław Krajewski Starosta Dąbrowski, Pan Tadeusz Kwiatkowski Wicestarosta Dąbrowski, Pan Lesław Wieczorek Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej oraz Wiceburmistrz XVIII Dzielnicy Budapesztu Pan Sandor Laszlo wraz z małżonką Panią Eva Kriszt Sandorne, Sekretarzem Urzędu Panią Chrobak Zoltanne i Panią Nagy Gyulane – opiekująca się m.in. mniejszością polską.

Węgrzy podczas swojej wizyty w Powiecie Dąbrowskim odwiedzą m.in. Zalipie, Muzeum Drogownictwa w Szczucinie, jak również będą uczestniczyć w obchodach 217 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w Dąbrowie Tarnowskiej.

Młodzież węgierska oraz polska rozegra dziś wspólnie mecz piłki ręcznej na hali widowiskowo sportowej w Szczucinie oraz mecz piłki nożnej na boisku przy ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskie

W dniach 1-3 maja 2008 r. na zaproszenie Samorządu Powiatu w związku z obchodami rocznicy Konstytucji 3 Maja w Powiecie Dąbrowskim gości delegacja samorządu XVIII Dzielnicy Budapesztu wraz z młodzieżą i opiekunami. W dniu dzisiejszym w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się oficjalne wspólne spotkanie samorządowców z XVIII Dzielnicy Budapesztu oraz Powiatu Dąbrowskiego. Uczestniczyli w nim Pan Wiesław Krajewski Starosta Dąbrowski, Pan Tadeusz Kwiatkowski Wicestarosta Dąbrowski, Pan Lesław Wieczorek Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej oraz Wiceburmistrz XVIII Dzielnicy Budapesztu Pan Sandor Laszlo wraz z małżonką Panią Eva Kriszt Sandorne, Sekretarzem Urzędu Panią Chrobak Zoltanne i Panią Nagy Gyulane – opiekująca się m.in. mniejszością polską. Węgrzy podczas swojej wizyty w Powiecie Dąbrowskim odwiedzą m.in. Zalipie, Muzeum Drogownictwa w Szczucinie, jak również będą uczestniczyć w obchodach 217 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w Dąbrowie Tarnowskiej. Młodzież węgierska oraz polska rozegra dziś wspólnie mecz piłki ręcznej na hali widowiskowo sportowej w Szczucinie oraz mecz piłki nożnej na boisku przy ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskie