Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. W marcu rusza remont drogi Dąbrowa Tarnowska – Radgoszcz

W marcu rusza remont drogi Dąbrowa Tarnowska – Radgoszcz

W marcu rusza remont drogi Dąbrowa Tarnowska – Radgoszcz

W dniu 1.03.10 r w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej została podpisana umowa na remont drogi powiatowej nr 1322 K Dąbrowa Tarnowska – Radgoszcz - etap I. Remont obejmuje około 3,5 km drogi.

Remont drogi jest możliwy dzięki dofinansowaniu jakie Powiat Dąbrowski otrzyma w ramach „Narodowego Programu Przebudowa Dróg Lokalnych 2008 - 2011".

Zadanie zostało podzielone na etapy. Pierwszy etap, na który Powiat Dąbrowski otrzymał dofinansowanie zaplanowany jest na 2010 r. i obejmuje remont na około 3,5 km drogi Dąbrowa Tarnowska – Radgoszcz.

W ramach tej inwestycji zostaną wykonane m.in.: remont nawierzchni wraz z poszerzeniem drogi, przebudowa przepustów, wykonanie odwodnienia, remont i budowa zatok autobusowych, budowa chodników i ciągów pieszo- rowerowych na całym odcinku drogi, przejścia dla pieszych, jak również wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

Wykonawcą remontu drogi jest firma MOTA – ENGIL CENTRAL EUROPE S.A z Krakowa. Inspektorem nadzoru jest firma KDI „ Raba" Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. z Krakowa.
Kierownikiem budowy będzie pan Tadeusz Dorosz.

Koszt inwestycji wynosi 5.966.385,69 zł, z czego 50% tej kwoty finansowane jest z „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011" a pozostałe 50% wspólnie zapewnia budżet Powiatu Dąbrowskiego przy wsparciu Gmin: Dąbrowa Tarnowska i Radgoszcz.

W dniu 1.03.10 r w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej została podpisana umowa na remont drogi powiatowej nr 1322 K Dąbrowa Tarnowska – Radgoszcz - etap I. Remont obejmuje około 3,5 km drogi. Remont drogi jest możliwy dzięki dofinansowaniu jakie Powiat Dąbrowski otrzyma w ramach „Narodowego Programu Przebudowa Dróg Lokalnych 2008 - 2011". Zadanie zostało podzielone na etapy. Pierwszy etap, na który Powiat Dąbrowski otrzymał dofinansowanie zaplanowany jest na 2010 r. i obejmuje remont na około 3,5 km drogi Dąbrowa Tarnowska – Radgoszcz. W ramach tej inwestycji zostaną wykonane m.in.: remont nawierzchni wraz z poszerzeniem drogi, przebudowa przepustów, wykonanie odwodnienia, remont i budowa zatok autobusowych, budowa chodników i ciągów pieszo- rowerowych na całym odcinku drogi, przejścia dla pieszych, jak również wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. Wykonawcą remontu drogi jest firma MOTA – ENGIL CENTRAL EUROPE S.A z Krakowa. Inspektorem nadzoru jest firma KDI „ Raba" Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. z Krakowa.Kierownikiem budowy będzie pan Tadeusz Dorosz. Koszt inwestycji wynosi 5.966.385,69 zł, z czego 50% tej kwoty finansowane jest z „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011" a pozostałe 50% wspólnie zapewnia budżet Powiatu Dąbrowskiego przy wsparciu Gmin: Dąbrowa Tarnowska i Radgoszcz.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG