Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. W najbliższą niedzielę IV Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa! To będzie wspaniałe wydarzenie pełne atrakcji!

W najbliższą niedzielę IV Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa! To będzie wspaniałe wydarzenie pełne atrakcji!

W najbliższą niedzielę IV Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa! To będzie wspaniałe wydarzenie pełne atrakcji!

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od IV Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa ph. „Bezpieczna rodzina”, który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca 2024 r. na terenie zespołu dworsko - parkowego w Brniu. Tematem przewodnim wydarzenia jest szeroko pojęte bezpieczeństwo (m.in. w ruchu drogowym, przeciwpożarowe, zdrowotne), a jego głównymi organizatorami są Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Partnerami przedsięwzięcia są: Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu i Powiatowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Od godziny 15:00 na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, a wśród nich m.in.:

 • program animacyjny w postaci warsztatów i pokazów cyrkowych Grupy Locomotora (szczudlarze, żonglerka wieloma rekwizytami, jazda na monocyklu, akrobatyka, pokazy ogromnych baniek mydlanych, zabawy dla dzieci),
 • dmuchańce, malowanie twarzy, przejażdżki kucykami,
 • konkursy z tematyki bezpieczeństwa dla dzieci i dorosłych z nagrodami,
 • prezentacja sprzętu i wyposażenia służb mundurowych i ratowniczych,
 • stoiska wystawowe m.in. kół gospodyń wiejskich i służb, inspekcji i straży,
 • występ tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego LATINO Żabno,
 • pokaz sztuk walki MUAY THAI (boks tajski),
 • symulator dachowania, symulator jazdy oraz auto-gogle,
 • strefa gastronomiczna,
 • strzelnica wirtualna,
 • losowanie nagrody głównej Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka (ok. godz. 19:30),
 • zabawa taneczna z zespołem Jupiter (ok. godz. 20:00).
Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od IV Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa ph. „Bezpieczna rodzina”, który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca 2024 r. na terenie zespołu dworsko - parkowego w Brniu. Tematem przewodnim wydarzenia jest szeroko pojęte bezpieczeństwo (m.in. w ruchu drogowym, przeciwpożarowe, zdrowotne), a jego głównymi organizatorami są Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Partnerami przedsięwzięcia są: Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu i Powiatowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Od godziny 15:00 na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, a wśród nich m.in.: program animacyjny w postaci warsztatów i pokazów cyrkowych Grupy Locomotora (szczudlarze, żonglerka wieloma rekwizytami, jazda na monocyklu, akrobatyka, pokazy ogromnych baniek mydlanych, zabawy dla dzieci), dmuchańce, malowanie twarzy, przejażdżki kucykami, konkursy z tematyki bezpieczeństwa dla dzieci i dorosłych z nagrodami, prezentacja sprzętu i wyposażenia służb mundurowych i ratowniczych, stoiska wystawowe m.in. kół gospodyń wiejskich i służb, inspekcji i straży, występ tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego LATINO Żabno, pokaz sztuk walki MUAY THAI (boks tajski), symulator dachowania, symulator jazdy oraz auto-gogle, strefa gastronomiczna, strzelnica wirtualna, losowanie nagrody głównej Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka (ok. godz. 19:30), zabawa taneczna z zespołem Jupiter (ok. godz. 20:00).