Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. W niedzielę 140-lecie Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej

W niedzielę 140-lecie Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej

W niedzielę 140-lecie Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej

Starosta Dąbrowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Prezes OSP w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 140-lecia Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 29 maja 2016 roku.

Program uroczystości:

  • 1030 zbiórka pododdziałów na parkingu przy Kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej,
  • 1100 Msza Święta i poświęcenie sztandaru,
  • ok. godz. 1200 przemarsz ulicami Dąbrowy Tarnowskiej (ul. Kościuszki, Rynek, ul. Spadowa i ul. Sucharskiego) pod pod C.H. Dąbrowiak, gdzie odbędzie się uroczysty apel z okazji 140-lecia Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, połączony z wręczeniem odznaczeń oraz aktów nadania wyższych stopni służbowych.

W programie również prezentacja orkiestr dętych oraz prezentacja sprzętu pożarniczego.

O godz. 1330 po uroczystym apelu rozpocznie się blok rekreacyjny połączony z piknikiem rodzinnym. Najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez C.H. Dąbrowiak oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Będzie można skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, zamków i basenów, ściany wspinaczkowej oraz ogródka strażackiego. Nie zabraknie również konkursów dla najmłodszych jak i dorosłych.

Serdecznie zapraszamy!

W trakcie przemarszu ulicami miasta oraz w trakcie uroczystości przy C.H. Dąbrowiak mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

files/aktualnosci/2016/05_maj/26_W_niedziele_140_lecie_Strazy_Pozarnej_w_Dabrowie_Tarnowskiej/800px_banner.jpg

mags

Starosta Dąbrowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Prezes OSP w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 140-lecia Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 29 maja 2016 roku. Program uroczystości: 1030 zbiórka pododdziałów na parkingu przy Kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej, 1100 Msza Święta i poświęcenie sztandaru, ok. godz. 1200 przemarsz ulicami Dąbrowy Tarnowskiej (ul. Kościuszki, Rynek, ul. Spadowa i ul. Sucharskiego) pod pod C.H. Dąbrowiak, gdzie odbędzie się uroczysty apel z okazji 140-lecia Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, połączony z wręczeniem odznaczeń oraz aktów nadania wyższych stopni służbowych. W programie również prezentacja orkiestr dętych oraz prezentacja sprzętu pożarniczego. O godz. 1330 po uroczystym apelu rozpocznie się blok rekreacyjny połączony z piknikiem rodzinnym. Najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez C.H. Dąbrowiak oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Będzie można skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, zamków i basenów, ściany wspinaczkowej oraz ogródka strażackiego. Nie zabraknie również konkursów dla najmłodszych jak i dorosłych. Serdecznie zapraszamy! W trakcie przemarszu ulicami miasta oraz w trakcie uroczystości przy C.H. Dąbrowiak mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym. mags