Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. W niedzielę piknik charytatywny „Wszyscy jesteśmy z Marcinem”

W niedzielę piknik charytatywny „Wszyscy jesteśmy z Marcinem”

W niedzielę piknik charytatywny „Wszyscy jesteśmy z Marcinem”

Gorąco zapraszamy do udziału w Wielkim Pikniku Charytatywnym pod hasłem „Wszyscy jesteśmy z Marcinem", który odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 września 2017 roku w Szarwarku.

Celem pikniku jest pozyskanie środków na potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją Marcina Morawca, który w wyniku powikłań pogrypowych doznał obrzęku mózgu.

Impreza ta wspólnie organizowana przez samorząd sołectwa, parafię pw. św Andrzeja Boboli, Stowarzyszenie „Szarwark" i Ochotniczą Strażą Pożarną w Szarwarku połączona jest z dożynkami wiejskimi wsi Szarwark.

Piknik objęty patronatem Posła na Sejm RP Wiesława Krajewskiego, starosty dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego i burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego połączony będzie z dożynkami sołeckimi w Szarwarku. Wielki Piknik Charytatywny rozpocznie Msza Św. dożynkowa, odprawiona w Kościele pw. Andrzeja Boboli w Szarwarku o godz. 13:00. Część oficjalna i artystyczna odbędzie się na stadionie sportowym w Szarwarku.

files/aktualnosci/2017/09_Wrzesien/13_Wszyscy_jestesmy_z_Marcinem_Juz_w_niedziele_piknik_charytaty/plakat-szarwark-www.jpg

W programie przewidziano takie atrakcje jak: estrada młodych, loteria fantowa, gry i zabawy dla dzieci w „Dmuchanym Miasteczku", konkursy, recital Piotra Kity, koncert zespołu „Epizod". Imprezę zwieńczy festyn ludowy przy muzyce zespołu „Jupiter".

Zachęcamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym wydarzeniu i ofiarności na rzecz Marcina, który potrzebuje naszego wsparcia.

www.dabrowatar.pl/mags

Gorąco zapraszamy do udziału w Wielkim Pikniku Charytatywnym pod hasłem „Wszyscy jesteśmy z Marcinem", który odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 września 2017 roku w Szarwarku. Celem pikniku jest pozyskanie środków na potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją Marcina Morawca, który w wyniku powikłań pogrypowych doznał obrzęku mózgu. Impreza ta wspólnie organizowana przez samorząd sołectwa, parafię pw. św Andrzeja Boboli, Stowarzyszenie „Szarwark" i Ochotniczą Strażą Pożarną w Szarwarku połączona jest z dożynkami wiejskimi wsi Szarwark. Piknik objęty patronatem Posła na Sejm RP Wiesława Krajewskiego, starosty dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego i burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego połączony będzie z dożynkami sołeckimi w Szarwarku. Wielki Piknik Charytatywny rozpocznie Msza Św. dożynkowa, odprawiona w Kościele pw. Andrzeja Boboli w Szarwarku o godz. 13:00. Część oficjalna i artystyczna odbędzie się na stadionie sportowym w Szarwarku. W programie przewidziano takie atrakcje jak: estrada młodych, loteria fantowa, gry i zabawy dla dzieci w „Dmuchanym Miasteczku", konkursy, recital Piotra Kity, koncert zespołu „Epizod". Imprezę zwieńczy festyn ludowy przy muzyce zespołu „Jupiter". Zachęcamy do jak najliczniejszego uczestnictwa w tym wydarzeniu i ofiarności na rzecz Marcina, który potrzebuje naszego wsparcia. www.dabrowatar.pl/mags