Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. W niedzielę V Koncert Noworoczny w Szczucinie

W niedzielę V Koncert Noworoczny w Szczucinie

W niedzielę V Koncert Noworoczny w Szczucinie

Serdecznie zapraszamy na V Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej działającej przy OSP w Szczucinie, który odbędzie się w niedzielę 24 stycznia 2016 r. o godz. 1600 w Domu Parafialnym KANA w Szczucinie.

Podczas koncertu będzie można nie tylko posłuchać kolęd i pastorałek wykonanych przez Orkiestrę Dętą w Szczucinie, ale również samemu włączyć się we wspólne śpiewanie. Wystąpi 40 muzyków tej orkiestry wraz z solistkami: Gabrielą Sołtys i Karoliną Mach.

Koncert będzie również okazją, aby rodziny mogły się spotkać i porozmawiać. Ludziom potrzeba osobistego kontaktu, spotkania się, nie tylko posłuchania czegokolwiek dobrego. Chodzi o to, żeby oprócz słuchania można było porozmawiać z drugim człowiekiem, być ze sobą, pośpiewać, a dzięki temu inaczej rozpoczynać codzienne zajęcia – zachęca mieszkańców powiatu dąbrowskiego do udziału w koncercie Zygmunt Warzecha Proboszcz Parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Szczucinie.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą mile spędzić niedzielne popołudnie, posłuchać dobrej muzyki, a także włączyć się w śpiewanie razem z orkiestrą.

MS

Serdecznie zapraszamy na V Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej działającej przy OSP w Szczucinie, który odbędzie się w niedzielę 24 stycznia 2016 r. o godz. 1600 w Domu Parafialnym KANA w Szczucinie. Podczas koncertu będzie można nie tylko posłuchać kolęd i pastorałek wykonanych przez Orkiestrę Dętą w Szczucinie, ale również samemu włączyć się we wspólne śpiewanie. Wystąpi 40 muzyków tej orkiestry wraz z solistkami: Gabrielą Sołtys i Karoliną Mach. Koncert będzie również okazją, aby rodziny mogły się spotkać i porozmawiać. Ludziom potrzeba osobistego kontaktu, spotkania się, nie tylko posłuchania czegokolwiek dobrego. Chodzi o to, żeby oprócz słuchania można było porozmawiać z drugim człowiekiem, być ze sobą, pośpiewać, a dzięki temu inaczej rozpoczynać codzienne zajęcia – zachęca mieszkańców powiatu dąbrowskiego do udziału w koncercie Zygmunt Warzecha Proboszcz Parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Szczucinie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą mile spędzić niedzielne popołudnie, posłuchać dobrej muzyki, a także włączyć się w śpiewanie razem z orkiestrą. MS