Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. W niedzielę zapraszamy do wspólnej podróży kulinarnej po kuchniach Powiatu Dąbrowskiego

W niedzielę zapraszamy do wspólnej podróży kulinarnej po kuchniach Powiatu Dąbrowskiego

W niedzielę zapraszamy do wspólnej podróży kulinarnej po kuchniach Powiatu Dąbrowskiego

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza wszystkich miłośników polskiej kuchni na niezapomnianą podróż po regionalnych tradycjach kulinarnych Powiatu Dąbrowskiego.

W ramach realizowanego projektu pn. „Spiżarnia Tradycji Powiatu Dąbrowskiego” dofinansowanego przez Województwo Małopolskie, zaplanowano promocję dziedzictwa kulinarnego podczas IV Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa w Brniu w formie degustacji na terenie parku, który stanie się areną dla Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń działających na terenie powiatu dąbrowskiego.

Ten dzień będzie doskonałą okazją do odkrycia lokalnych przysmaków. Na odwiedzających czekają liczne stoiska z regionalnymi przysmakami. Różne rodzaje słodkie ciasta, ciasteczka, dania na ciepło – te produkty będą kusiły wszystkich miłośników dobrego jedzenia, którzy odwiedzą 16 czerwca zespół dworsko-parkowy w Brniu.

Serdecznie zapraszamy !

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza wszystkich miłośników polskiej kuchni na niezapomnianą podróż po regionalnych tradycjach kulinarnych Powiatu Dąbrowskiego. W ramach realizowanego projektu pn. „Spiżarnia Tradycji Powiatu Dąbrowskiego” dofinansowanego przez Województwo Małopolskie, zaplanowano promocję dziedzictwa kulinarnego podczas IV Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa w Brniu w formie degustacji na terenie parku, który stanie się areną dla Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń działających na terenie powiatu dąbrowskiego. Ten dzień będzie doskonałą okazją do odkrycia lokalnych przysmaków. Na odwiedzających czekają liczne stoiska z regionalnymi przysmakami. Różne rodzaje słodkie ciasta, ciasteczka, dania na ciepło – te produkty będą kusiły wszystkich miłośników dobrego jedzenia, którzy odwiedzą 16 czerwca zespół dworsko-parkowy w Brniu. Serdecznie zapraszamy !