Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. W poniedziałek kolejne warsztaty fotograficzne

W poniedziałek kolejne warsztaty fotograficzne

W poniedziałek kolejne warsztaty fotograficzne

Informujemy, że w dniu 16 listopada br. (poniedziałek) o godzinie 1430 w Gimnazjum w Oleśnie odbędą się kolejne warsztaty fotograficzne, organizowane w ramach projektu „Powiat dąbrowski w obiektywie - tam gdzie nie tylko domy w kwiaty malowane".

Projekt ma na celu merytoryczne przygotowanie mieszkańców powiatu dąbrowskiego do plenerów fotograficznych (dokumentujących miejsca historyczne i atrakcje turystyczne naszego regionu) oraz druk publikacji książkowej – albumu fotograficznego przedstawiającego najciekawsze prace uczestników.

Serdecznie zapraszamy!

Informujemy, że w dniu 16 listopada br. (poniedziałek) o godzinie 1430 w Gimnazjum w Oleśnie odbędą się kolejne warsztaty fotograficzne, organizowane w ramach projektu „Powiat dąbrowski w obiektywie - tam gdzie nie tylko domy w kwiaty malowane". Projekt ma na celu merytoryczne przygotowanie mieszkańców powiatu dąbrowskiego do plenerów fotograficznych (dokumentujących miejsca historyczne i atrakcje turystyczne naszego regionu) oraz druk publikacji książkowej – albumu fotograficznego przedstawiającego najciekawsze prace uczestników. Serdecznie zapraszamy!