Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „W poszukiwaniu Małopolskich Skarbów, czyli wakacyjna trasa z Radiem RDN” w Dąbrowie Tarnowskiej

„W poszukiwaniu Małopolskich Skarbów, czyli wakacyjna trasa z Radiem RDN” w Dąbrowie Tarnowskiej

„W poszukiwaniu Małopolskich Skarbów, czyli wakacyjna trasa z Radiem RDN” w Dąbrowie Tarnowskiej

W ubiegłym tygodniu wystartowała Wakacyjna Trasa Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Wóz transmisyjny Radia RDN co tydzień wyrusza w trasę, aby podczas nadawanej na żywo audycji zaprezentować atrakcje turystyczne regionu, produkty lokalne i dziedzictwo kulturowe, a także przybliżyć miejsca, których na co dzień nie doceniamy lub nie dostrzegamy.

Pierwszym przystankiem tej wakacyjnej podróży była tarnowska Starówka.

W najbliższy wtorek 11 lipca 2023 r. wóz transmisyjny Radia RDN zatrzyma się w Dąbrowie Tarnowskiej. W trakcie programu na żywo nadawanego od godziny 9:00 do 12:00 z parkingu przed budynkiem Ośrodka Spotkania Kultur zostaną zaprezentowane największe atrakcje i miejsca warte odwiedzenia w Powiecie Dąbrowskim. Opowiadał o nich będzie między innymi Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.  

Podczas kolejnych wyjazdów RDN odwiedzi także Piwniczną- Zdrój i Gródek nad Dunajcem.

Zapraszamy do wysłuchania wszystkich audycji nadawanych na żywo we wtorki  przez Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz (na 101.2, 88.3, 105.1 i 103.6 FM) oraz na www.rdn.pl

Wakacyjne wyjazdy i transmisje radiowe realizowane są w ramach projektu „W poszukiwaniu Małopolskich Skarbów, czyli wakacyjna trasa z radiem RDN” dofinansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego.

W ubiegłym tygodniu wystartowała Wakacyjna Trasa Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Wóz transmisyjny Radia RDN co tydzień wyrusza w trasę, aby podczas nadawanej na żywo audycji zaprezentować atrakcje turystyczne regionu, produkty lokalne i dziedzictwo kulturowe, a także przybliżyć miejsca, których na co dzień nie doceniamy lub nie dostrzegamy. Pierwszym przystankiem tej wakacyjnej podróży była tarnowska Starówka. W najbliższy wtorek 11 lipca 2023 r. wóz transmisyjny Radia RDN zatrzyma się w Dąbrowie Tarnowskiej. W trakcie programu na żywo nadawanego od godziny 9:00 do 12:00 z parkingu przed budynkiem Ośrodka Spotkania Kultur zostaną zaprezentowane największe atrakcje i miejsca warte odwiedzenia w Powiecie Dąbrowskim. Opowiadał o nich będzie między innymi Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.   Podczas kolejnych wyjazdów RDN odwiedzi także Piwniczną- Zdrój i Gródek nad Dunajcem. Zapraszamy do wysłuchania wszystkich audycji nadawanych na żywo we wtorki  przez Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz (na 101.2, 88.3, 105.1 i 103.6 FM) oraz na www.rdn.pl Wakacyjne wyjazdy i transmisje radiowe realizowane są w ramach projektu „W poszukiwaniu Małopolskich Skarbów, czyli wakacyjna trasa z radiem RDN” dofinansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego.