Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. W szkołach ponadpodstawowych uroczyście zakończono rok szkolny

W szkołach ponadpodstawowych uroczyście zakończono rok szkolny

W szkołach ponadpodstawowych uroczyście zakończono rok szkolny

Dziś w uroczystościach zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w szkołach ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Dąbrowski, uczestniczyli  przedstawiciele samorządu powiatowego, którzy przekazali życzenia oraz podziękowania dyrektorom, nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom oświaty.

Gratulacje osiągniętych wyników w nauce oraz promocji do następnej klasy przekazali również uczniom. Najlepszym z pośród nich, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej wręczyli nagrody od samorządu powiatowego.

Dyplomy uznania oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz pracę na rzecz społeczności szkolnej wręczyli również uczniom dyrektorzy szkół.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, a wspólnie z Wicestarostą Krzysztofem Brykiem wzięli udział w uroczystości odbywającej się w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Sekretarz Powiatu Anna Mikos uczestniczyła w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu, a Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz gościła w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Foto: archiwum Starostwa Powiatowego i szkół ponadpodstawowych

Dziś w uroczystościach zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w szkołach ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Dąbrowski, uczestniczyli  przedstawiciele samorządu powiatowego, którzy przekazali życzenia oraz podziękowania dyrektorom, nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom oświaty. Gratulacje osiągniętych wyników w nauce oraz promocji do następnej klasy przekazali również uczniom. Najlepszym z pośród nich, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej wręczyli nagrody od samorządu powiatowego. Dyplomy uznania oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz pracę na rzecz społeczności szkolnej wręczyli również uczniom dyrektorzy szkół. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, a wspólnie z Wicestarostą Krzysztofem Brykiem wzięli udział w uroczystości odbywającej się w Zespole Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Sekretarz Powiatu Anna Mikos uczestniczyła w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu, a Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz gościła w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Foto: archiwum Starostwa Powiatowego i szkół ponadpodstawowych