Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. W tym roku nie będzie Święta Powiśla Dąbrowskiego

W tym roku nie będzie Święta Powiśla Dąbrowskiego

W tym roku nie będzie Święta Powiśla Dąbrowskiego

Na posiedzeniu Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego samorządowcy  uznali, że w tym roku nie odbędzie się impreza kultywująca tradycję organizacji dożynek i targów gospodarczych - Święto Powiśla Dąbrowskiego.

Anomalia pogodowe spowodowały duże zniszczenia w uprawach rolnych na terenie gmin Powiatu Dąbrowskiego, dlatego solidaryzując się z poszkodowanymi rolnikami, samorządowcy podjęli taką decyzję.

Zniszczenia w uprawach rolnych, które wystąpiły w czerwcu tego roku wyniosły około 10 tysięcy hektarów. Najbardziej ucierpiały gminy Bolesław, Gręboszów, Olesno.  

Na posiedzeniu Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego samorządowcy  uznali, że w tym roku nie odbędzie się impreza kultywująca tradycję organizacji dożynek i targów gospodarczych - Święto Powiśla Dąbrowskiego. Anomalia pogodowe spowodowały duże zniszczenia w uprawach rolnych na terenie gmin Powiatu Dąbrowskiego, dlatego solidaryzując się z poszkodowanymi rolnikami, samorządowcy podjęli taką decyzję. Zniszczenia w uprawach rolnych, które wystąpiły w czerwcu tego roku wyniosły około 10 tysięcy hektarów. Najbardziej ucierpiały gminy Bolesław, Gręboszów, Olesno.