Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wakacje w dąbrowskiej MBP

Wakacje w dąbrowskiej MBP

Tradycją stała się organizacja przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. M. Kozaczkowej - Oddział dla Dzieci i Muzeum Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej wakacji dla dzieci, które spędzają wakacje w domu. Hasłem tegorocznych spotkań będzie: "Wakacje - to słońce, zabawa oraz przygoda".

Dzieci będą mogły korzystać z gier planszowych, skakać na skakankach, układać puzzle, oglądać filmy na video itp. Dzieci z uzdolnieniami plastycznymi będą mogły malować farbami plakatowymi i akwarelą, lepić z plasteliny, modeliny, gliny itp. Kontynuowane również będą spotkania z bajką w ramach akcji: "Cała Polska czyta dzieciom". Czytane będą głównie utwory polskich pisarzy.
Podczas wakacji w bibliotece będzie można się dowiedzieć jak bezpiecznie korzystać ze słońca. W tym celu zostanie przeprowadzona dyskusja: "W promieniach słońca". Przewidziano również dzień integracyjny z dziećmi ze stowarzyszenia Pomocna Dłoń.
W ramach zajęć prowadzonych wspólnie z muzeum przewidziano gry, konkursy, pogadanki, wycieczki krajoznawcza po Dąbrowie - wszystko .pod hasłem: "Poznajemy swoją miejscowość".
Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz: 11.00 - 15.00.
Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych !

Źródło: inTARnet.pl

Tradycją stała się organizacja przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. M. Kozaczkowej - Oddział dla Dzieci i Muzeum Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej wakacji dla dzieci, które spędzają wakacje w domu. Hasłem tegorocznych spotkań będzie: "Wakacje - to słońce, zabawa oraz przygoda". Dzieci będą mogły korzystać z gier planszowych, skakać na skakankach, układać puzzle, oglądać filmy na video itp. Dzieci z uzdolnieniami plastycznymi będą mogły malować farbami plakatowymi i akwarelą, lepić z plasteliny, modeliny, gliny itp. Kontynuowane również będą spotkania z bajką w ramach akcji: "Cała Polska czyta dzieciom". Czytane będą głównie utwory polskich pisarzy.Podczas wakacji w bibliotece będzie można się dowiedzieć jak bezpiecznie korzystać ze słońca. W tym celu zostanie przeprowadzona dyskusja: "W promieniach słońca". Przewidziano również dzień integracyjny z dziećmi ze stowarzyszenia Pomocna Dłoń.W ramach zajęć prowadzonych wspólnie z muzeum przewidziano gry, konkursy, pogadanki, wycieczki krajoznawcza po Dąbrowie - wszystko .pod hasłem: "Poznajemy swoją miejscowość".Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz: 11.00 - 15.00.Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych ! Źródło: inTARnet.pl