Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wakacyjne staże u przedsiębiorców

Wakacyjne staże u przedsiębiorców

Wakacyjne staże u przedsiębiorców

W okresie wakacyjnym 71 uczniów szkół zawodowych z terenu powiatu dąbrowskiego odbywa staże zawodowe w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.


Staże zawodowe odbywają się w 19 firmach i instytucjach działających na terenie naszego powiatu. Jest to dodatkowa forma nabywania umiejętności praktycznych przez ucznia w przedsiębiorstwie w dni wolne od zajęć szkolnych, która zakresem wykracza poza ramy określone dla praktyki zawodowej. Za udział w stażu uczniowie otrzymują stypendium stażowe.
Realizacja staży zawodowych w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” przyczyni się do rozwoju oferty kształcenia zawodowego oraz ustawicznego na terenie powiatu dąbrowskiego.

W okresie wakacyjnym 71 uczniów szkół zawodowych z terenu powiatu dąbrowskiego odbywa staże zawodowe w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Staże zawodowe odbywają się w 19 firmach i instytucjach działających na terenie naszego powiatu. Jest to dodatkowa forma nabywania umiejętności praktycznych przez ucznia w przedsiębiorstwie w dni wolne od zajęć szkolnych, która zakresem wykracza poza ramy określone dla praktyki zawodowej. Za udział w stażu uczniowie otrzymują stypendium stażowe.Realizacja staży zawodowych w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” przyczyni się do rozwoju oferty kształcenia zawodowego oraz ustawicznego na terenie powiatu dąbrowskiego.