Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wakacyjne staże zawodowe u przedsiębiorców

Wakacyjne staże zawodowe u przedsiębiorców

Wakacyjne staże zawodowe u przedsiębiorców

W okresie od 28 czerwca do 29 lipca 2022 roku 42 uczniów szkół zawodowych z terenu powiatu dąbrowskiego odbywało staże zawodowe w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Staże zawodowe z branży rolno - przetwórczej, budowlanej, elektroniczno - elektrycznej, administracyjno - usługowej, gastronomicznej odbywały się w 13 firmach i instytucjach działających na terenie naszego powiatu. Jest to dodatkowa forma nabywania umiejętności praktycznych przez ucznia w przedsiębiorstwie, w dni wolne od zajęć szkolnych, która zakresem wykracza poza ramy określone dla praktyki zawodowej. Za udział w stażu uczniowie otrzymają stypendium stażowe.
Realizacja staży zawodowych w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” przyczyni się do rozwoju oferty kształcenia zawodowego oraz ustawicznego na terenie powiatu dąbrowskiego.

Foto: Ogrody i Czyszczenie Fido Janusz

W okresie od 28 czerwca do 29 lipca 2022 roku 42 uczniów szkół zawodowych z terenu powiatu dąbrowskiego odbywało staże zawodowe w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Staże zawodowe z branży rolno - przetwórczej, budowlanej, elektroniczno - elektrycznej, administracyjno - usługowej, gastronomicznej odbywały się w 13 firmach i instytucjach działających na terenie naszego powiatu. Jest to dodatkowa forma nabywania umiejętności praktycznych przez ucznia w przedsiębiorstwie, w dni wolne od zajęć szkolnych, która zakresem wykracza poza ramy określone dla praktyki zawodowej. Za udział w stażu uczniowie otrzymają stypendium stażowe.Realizacja staży zawodowych w ramach projektu „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” przyczyni się do rozwoju oferty kształcenia zawodowego oraz ustawicznego na terenie powiatu dąbrowskiego. Foto: Ogrody i Czyszczenie Fido Janusz