Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Walka o indeks Uniwersytetu Jagiellońskiego - ostatnia rozgrywka

Walka o indeks Uniwersytetu Jagiellońskiego - ostatnia rozgrywka

Walka o indeks Uniwersytetu Jagiellońskiego  - ostatnia rozgrywka

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Dąbrowie Tarnowskiej: Paulina Dziedzic, Justyna Toczek i Anna Zych zakwalifikowały do finału Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim.

Eliminacje okręgowe polegały na rozwiązaniu testu pisemnego (100 pytań w czasie 60 minut) i odpowiedzi na jedno pytanie opisowe. Drugi etap finałowy będzie złożony z części pisemnej i ustnej.

Mocno trzymamy kciuki za nasze zawodniczki!

ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

 

 

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Dąbrowie Tarnowskiej: Paulina Dziedzic, Justyna Toczek i Anna Zych zakwalifikowały do finału Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Eliminacje okręgowe polegały na rozwiązaniu testu pisemnego (100 pytań w czasie 60 minut) i odpowiedzi na jedno pytanie opisowe. Drugi etap finałowy będzie złożony z części pisemnej i ustnej. Mocno trzymamy kciuki za nasze zawodniczki! ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej