Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Walne Zebranie Członków Tarnowskiej Organizacji Turystycznej

Walne Zebranie Członków Tarnowskiej Organizacji Turystycznej

Walne Zebranie Członków Tarnowskiej Organizacji Turystycznej

W piątek 29 marca 2019 roku w Tarnowie odbyło się Walne Zebranie Członków Tarnowskiej Organizacji Turystycznej, do której należy Powiat Dąbrowski.
Samorząd powiatowy reprezentowali: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Kupiec.

Podczas spotkania zatwierdzono sprawozdanie finansowe z działalności stowarzyszenia za 2018 rok oraz udzielono absolutorium Członkom Zarządu za ubiegły rok.  Dokonano również zmian aktualizacyjnych w składzie Zarządu Stowarzyszenia, w wyniku których Starosta Lesław Wieczorek został wybrany na stanowisko Wiceprezesa Stowarzyszenia.
Walne Zebranie ustaliło również wysokość składki członkowskiej na lata 2019 i 2020.

msmol

W piątek 29 marca 2019 roku w Tarnowie odbyło się Walne Zebranie Członków Tarnowskiej Organizacji Turystycznej, do której należy Powiat Dąbrowski. Samorząd powiatowy reprezentowali: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Kupiec. Podczas spotkania zatwierdzono sprawozdanie finansowe z działalności stowarzyszenia za 2018 rok oraz udzielono absolutorium Członkom Zarządu za ubiegły rok.  Dokonano również zmian aktualizacyjnych w składzie Zarządu Stowarzyszenia, w wyniku których Starosta Lesław Wieczorek został wybrany na stanowisko Wiceprezesa Stowarzyszenia. Walne Zebranie ustaliło również wysokość składki członkowskiej na lata 2019 i 2020. msmol