Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Walne Zebranie Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

Walne Zebranie Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

Walne Zebranie Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej obyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

Podczas spotkania delegaci z samorządu powiatowego i samorządów gminnych z terenu Powiatu Dąbrowskiego zatwierdzili sprawozdanie finansowe i merytoryczne za 2023 rok jak również udzielili absolutorium dla Zarządu Stowarzyszenia za ubiegły rok.

W trakcie obrad został również przyjęty plan działania stowarzyszenia na 2024 rok, uchwalono wysokość składki członkowskiej na 2025 rok oraz przyjęto zmiany w statucie stowarzyszenia.

 

 

 

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej obyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego. Podczas spotkania delegaci z samorządu powiatowego i samorządów gminnych z terenu Powiatu Dąbrowskiego zatwierdzili sprawozdanie finansowe i merytoryczne za 2023 rok jak również udzielili absolutorium dla Zarządu Stowarzyszenia za ubiegły rok. W trakcie obrad został również przyjęty plan działania stowarzyszenia na 2024 rok, uchwalono wysokość składki członkowskiej na 2025 rok oraz przyjęto zmiany w statucie stowarzyszenia.