Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej w Szczucinie

Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej w Szczucinie

Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej w Szczucinie

10 lutego 2024 roku w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek odbyło się Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej w Szczucinie. Podczas spotkania przedstawiono sprawozdania z wykonania planu realizacji zadań gospodarczych oraz finansowe za poprzedni rok. Udzielono Zarządowi absolutorium, a także zatwierdzono koncepcję przedsięwzięć na ten rok.

Samorząd powiatowy reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.

Spółka w 2023 roku wykonała meliorację szczegółową na długości 31km za blisko 500 tys. zł., z czego:

  • 14,6 km z dotacji z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w wysokości 82 260 zł oraz z dotacji z budżetu Gminy Szczucin o wartości 200 tys. zł, przy udziale środków własnych w kwocie 24 400 zł.
  • 4,7 km z dotacji z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego na kwotę 65 tys. zł i środkom własnym w wysokości ponad 28 tys. zł.

Prace na rowach zrealizowano m.in. na długości: 3,9 km w Dąbrowicy, 4,4 km w Borkach, 5,8 km w Szczucinie, 3,3 km na odcinku Słupiec-Maniów (Rów Główny Maniowski) i 4,8 km w Woli Szczucińskiej.

Wykonano również oprysk skarp rowów na długości 6,5 km oraz konserwację rowu Lubaskiego nr 1.

10 lutego 2024 roku w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek odbyło się Walne Zgromadzenie Gminnej Spółki Wodnej w Szczucinie. Podczas spotkania przedstawiono sprawozdania z wykonania planu realizacji zadań gospodarczych oraz finansowe za poprzedni rok. Udzielono Zarządowi absolutorium, a także zatwierdzono koncepcję przedsięwzięć na ten rok. Samorząd powiatowy reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk. Spółka w 2023 roku wykonała meliorację szczegółową na długości 31km za blisko 500 tys. zł., z czego: 14,6 km z dotacji z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w wysokości 82 260 zł oraz z dotacji z budżetu Gminy Szczucin o wartości 200 tys. zł, przy udziale środków własnych w kwocie 24 400 zł. 4,7 km z dotacji z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego na kwotę 65 tys. zł i środkom własnym w wysokości ponad 28 tys. zł. Prace na rowach zrealizowano m.in. na długości: 3,9 km w Dąbrowicy, 4,4 km w Borkach, 5,8 km w Szczucinie, 3,3 km na odcinku Słupiec-Maniów (Rów Główny Maniowski) i 4,8 km w Woli Szczucińskiej. Wykonano również oprysk skarp rowów na długości 6,5 km oraz konserwację rowu Lubaskiego nr 1.