Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. WARSZTATY Z PRAWNIKIEM

WARSZTATY Z PRAWNIKIEM

18 lipca 2011 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się warsztaty z prawnikiem. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu pn. „Dobra Przyszłość" – rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej.

Projekt ten jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Warsztaty prawne pozwoliły na przekazanie uczestnikom projektu wiedzy z zakresu uprawnień przysługujących osobom korzystającym ze świadczeń pomocy społecznej w Powiecie Dąbrowskim jak również uprawnień wynikających z kodeksu pracy, kodeksu postępowania administracyjnego, prawa petenta w urzędzie.

Plan zajęć warsztatów obejmował:
a) uprawnienia związane z rodzicielstwem,
b) podstawowe zasady postępowania administracyjnego,
c) pisanie pełnomocnictwa, zażalenia na bezczynność i odwołania.

W trackie warsztatów Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej zapewniło opiekę nad dziećmi Uczestników Projektu dzięki czemu mogli oni aktywnie brać udział w warsztatach.

18 lipca 2011 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się warsztaty z prawnikiem. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu pn. „Dobra Przyszłość" – rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej. Projekt ten jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Warsztaty prawne pozwoliły na przekazanie uczestnikom projektu wiedzy z zakresu uprawnień przysługujących osobom korzystającym ze świadczeń pomocy społecznej w Powiecie Dąbrowskim jak również uprawnień wynikających z kodeksu pracy, kodeksu postępowania administracyjnego, prawa petenta w urzędzie. Plan zajęć warsztatów obejmował:a) uprawnienia związane z rodzicielstwem,b) podstawowe zasady postępowania administracyjnego,c) pisanie pełnomocnictwa, zażalenia na bezczynność i odwołania. W trackie warsztatów Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej zapewniło opiekę nad dziećmi Uczestników Projektu dzięki czemu mogli oni aktywnie brać udział w warsztatach.