1. WARTO GŁOSOWAĆ !!!

WARTO GŁOSOWAĆ !!!

W dniu 21 listopada 2010 roku odbędą się w Polsce wybory samorządowe. W powiecie dąbrowskim wybierzemy burmistrzów, wójtów oraz radnych: gminnych, powiatowych oraz wojewódzkich.Wybory to jeden z elementarnych procesów, kształtujących naszą bliską i dalszą przyszłość. W wyborach samorządowych, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach KAŻDY głos ma znaczenie, gdyż przy wyborze burmistrza, wójta czy radnego mogą decydować pojedyncze głosy. Warto głosować, gdyż właśnie w ten sposób dajemy dowód tego, że interesujemy się lokalnym życiem społecznym naszego powiatu.Udział w głosowaniu świadczy o tym, że mamy wpływ na rozwój i dalsze losy naszej małej ojczyzny.