1. „Wawel o Zmierzchu” – wyjątkowy Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej

„Wawel o Zmierzchu” to Letni Festiwal Muzyczny w Zamku Królewskim w Krakowie. W tym roku odbył się już po raz 16-ty. W dniach 4-13 sierpnia 2023 r., wzorem lat ubiegłych nie zabrakło koncertów kameralnych, symfonicznych i orkiestr, a także występów młodych pianistów. Miejscem tych niezwykłych wydarzeń były rozświetlone dziedzińce zamku. 12 sierpnia na Dziedzińcu Arkadowym wspaniałe widowisko wypełnione polską muzyką filmową, a także ludową w nowych aranżacjach zaprezentowała Orkiestra Reprezentacyjnej Straży Granicznej. W koncercie uczestniczyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Skarbnik Powiatu Maria Sztorc na zaproszenie Komendanta Placówki Straży Granicznej w Tarnowie kpt. SG Pawła Wolaka.
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa