Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wernisaż Anny Szczepańskiej

Wernisaż Anny Szczepańskiej

Wernisaż Anny Szczepańskiej

W sobotę w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie odbył się wernisaż wystawy Anny Szczepańskiej. Lokalna artystka, pochodząca z Pilczy Żelichowskiej w swojej twórczości łączy surrealizm z tradycją ludową, sięga po kwiatowe motywy zalipiańskie i zestawia je z bajkowymi wizerunkami kobiet.

Temu wyjątkowego spotkaniu ze sztuką, towarzyszył koncert w wykonaniu Dominiki Pruchnickiej – uczestniczki programu The Voice of Poland, Małgorzaty Giemzy i Izabeli Dąbek.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wójta Gminy Olesno Witolda Morawca, Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie reprezentowaną przez Dyrektor Małgorzatę Morawiec oraz Gminny Ośrodek Kultury w Oleśnie z siedzibą w Zalipiu na czele z Dyrektor Ewelinę Sokołowską.

W sobotę w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie odbył się wernisaż wystawy Anny Szczepańskiej. Lokalna artystka, pochodząca z Pilczy Żelichowskiej w swojej twórczości łączy surrealizm z tradycją ludową, sięga po kwiatowe motywy zalipiańskie i zestawia je z bajkowymi wizerunkami kobiet. Temu wyjątkowego spotkaniu ze sztuką, towarzyszył koncert w wykonaniu Dominiki Pruchnickiej – uczestniczki programu The Voice of Poland, Małgorzaty Giemzy i Izabeli Dąbek. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Starostę Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wójta Gminy Olesno Witolda Morawca, Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie reprezentowaną przez Dyrektor Małgorzatę Morawiec oraz Gminny Ośrodek Kultury w Oleśnie z siedzibą w Zalipiu na czele z Dyrektor Ewelinę Sokołowską.