Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. Okres oczekiwania na nadejście tych niezwykłych, pełnych optymizmu, radości, rodzinnego ciepła, odpoczynku, a przede wszystkim magicznych świąt dobiega pomału końca.

Jest to czas szczególny, wyjątkowy, pełen symboliki, magii i radości, opleciony zwyczajami, pięknymi tradycjami i wierzeniami, kojarzący się z niezwykłym klimatem. To także czas refleksji i serdecznych spotkań w gronie najbliższych i składania sobie życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2018 Roku przedstawiciele samorządu powiatowego w osobach: Tadeusza Kwiatkowskiego starosty dąbrowskiego, Marka Kopii wicestarosty dąbrowskiego i Barbary Pobiegło przewodniczącej Rady Powiatu Dąbrowskiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej składają Internautom i wszystkim Mieszkańcom powiatu dąbrowskiego życzenia świąteczne:

files/aktualnosci/2017/12_Grudzien/20_Wesolych_Swiat_Bozego_Narodzenia_i_Szczesliwego_Nowego_Roku!/BN zyczenia strona www 2017.jpg

mags

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. Okres oczekiwania na nadejście tych niezwykłych, pełnych optymizmu, radości, rodzinnego ciepła, odpoczynku, a przede wszystkim magicznych świąt dobiega pomału końca. Jest to czas szczególny, wyjątkowy, pełen symboliki, magii i radości, opleciony zwyczajami, pięknymi tradycjami i wierzeniami, kojarzący się z niezwykłym klimatem. To także czas refleksji i serdecznych spotkań w gronie najbliższych i składania sobie życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2018 Roku przedstawiciele samorządu powiatowego w osobach: Tadeusza Kwiatkowskiego starosty dąbrowskiego, Marka Kopii wicestarosty dąbrowskiego i Barbary Pobiegło przewodniczącej Rady Powiatu Dąbrowskiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej składają Internautom i wszystkim Mieszkańcom powiatu dąbrowskiego życzenia świąteczne: mags
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG