Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. Okres oczekiwania na nadejście tych niezwykłych, pełnych optymizmu, radości, rodzinnego ciepła, odpoczynku, a przede wszystkim magicznych świąt dobiega pomału końca.

Jest to czas szczególny, wyjątkowy, pełen symboliki, magii i radości, opleciony zwyczajami, pięknymi tradycjami i wierzeniami, kojarzący się z niezwykłym klimatem. To także czas refleksji i serdecznych spotkań w gronie najbliższych i składania sobie życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2019 Roku przedstawiciele samorządu powiatowego w osobach: Lesława Wieczorka starosty dąbrowskiego, Krzysztofa Bryka wicestarosty dąbrowskiego i Marty Chrabąszcz przewodniczącej Rady Powiatu Dąbrowskiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej składają Internautom i wszystkim Mieszkańcom powiatu dąbrowskiego życzenia świąteczne:

Posłuchaj życzeń od starosty dąbrowskiego Lesława Wieczorka

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2019 Roku w imieniu władz samorządowych Powiatu Dąbrowskiego i własnym mamy przyjemność złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej.

Niech przy wspólnie śpiewanej kolędzie, w rodzinnym, pełnym radości i ciepła gronie upłyną Państwu piękne chwile polskiej Wigilii.

Krzysztof Bryk

Wicestarosta Dąbrowski

Marta Chrabąszcz

Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego

Lesław Wieczorek

Starosta Dąbrowski

wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. Okres oczekiwania na nadejście tych niezwykłych, pełnych optymizmu, radości, rodzinnego ciepła, odpoczynku, a przede wszystkim magicznych świąt dobiega pomału końca. Jest to czas szczególny, wyjątkowy, pełen symboliki, magii i radości, opleciony zwyczajami, pięknymi tradycjami i wierzeniami, kojarzący się z niezwykłym klimatem. To także czas refleksji i serdecznych spotkań w gronie najbliższych i składania sobie życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2019 Roku przedstawiciele samorządu powiatowego w osobach: Lesława Wieczorka starosty dąbrowskiego, Krzysztofa Bryka wicestarosty dąbrowskiego i Marty Chrabąszcz przewodniczącej Rady Powiatu Dąbrowskiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej składają Internautom i wszystkim Mieszkańcom powiatu dąbrowskiego życzenia świąteczne: Posłuchaj życzeń od starosty dąbrowskiego Lesława Wieczorka Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2019 Roku w imieniu władz samorządowych Powiatu Dąbrowskiego i własnym mamy przyjemność złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej. Niech przy wspólnie śpiewanej kolędzie, w rodzinnym, pełnym radości i ciepła gronie upłyną Państwu piękne chwile polskiej Wigilii. Krzysztof Bryk Wicestarosta Dąbrowski Marta Chrabąszcz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej