Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Więcej zagranicznych turystów w regionie ?

Więcej zagranicznych turystów w regionie ?

Więcej zagranicznych turystów w regionie ?

Przez trzy dni na zaproszenie Tarnowskiego Regionalnego Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki w mieście i regionie gościli przedstawiciele biur podróży organizujących przyjazdy turystów zagranicznych do Polski. Study tour służyło prezentacji walorów turystycznych miasta oraz Pogórza i Powiśla. Celem nadrzędnym przedsięwzięcia było zainteresowanie biur podróży wschodnią częścią Małopolski.

- W ciągu trzech dni zapoznawaliśmy pracowników biur podróży z pięknem naszego regionu oraz przedstawiliśmy ofertę bazy noclegowej i gastronomicznej. Największym atutem Tarnowa jako miasta jest, poza bogactwem zabytków architektury i sztuki, jego położenie geograficzne. Znajdując się w odległości 80 km od Krakowa i Rzeszowa, umożliwia dotarcie do obu aglomeracji w czasie 1,5 godziny." - powiedział Marcin Pałach, Dyrektor Tarnowskiego Regionalnego Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki.
- Dążymy do tego, aby w ofercie jak największej liczby organizatorów przyjazdów do Polski obecny był zarówno Tarnów, jak i miejscowości z regionu.
W imprezie wzięło udział ośmiu przedstawicieli krakowskich i warszawskich biur podróży.
Całkowity koszt study tour wyniósł około 10 000 złotych, z czego największą część pokryły firmy: Hotel Bristol, Hotel Cristal Park oraz Restauracja Tatrzańska.

Źródło: TRCKiOT

Przez trzy dni na zaproszenie Tarnowskiego Regionalnego Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki w mieście i regionie gościli przedstawiciele biur podróży organizujących przyjazdy turystów zagranicznych do Polski. Study tour służyło prezentacji walorów turystycznych miasta oraz Pogórza i Powiśla. Celem nadrzędnym przedsięwzięcia było zainteresowanie biur podróży wschodnią częścią Małopolski. - W ciągu trzech dni zapoznawaliśmy pracowników biur podróży z pięknem naszego regionu oraz przedstawiliśmy ofertę bazy noclegowej i gastronomicznej. Największym atutem Tarnowa jako miasta jest, poza bogactwem zabytków architektury i sztuki, jego położenie geograficzne. Znajdując się w odległości 80 km od Krakowa i Rzeszowa, umożliwia dotarcie do obu aglomeracji w czasie 1,5 godziny." - powiedział Marcin Pałach, Dyrektor Tarnowskiego Regionalnego Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki.- Dążymy do tego, aby w ofercie jak największej liczby organizatorów przyjazdów do Polski obecny był zarówno Tarnów, jak i miejscowości z regionu.W imprezie wzięło udział ośmiu przedstawicieli krakowskich i warszawskich biur podróży.Całkowity koszt study tour wyniósł około 10 000 złotych, z czego największą część pokryły firmy: Hotel Bristol, Hotel Cristal Park oraz Restauracja Tatrzańska. Źródło: TRCKiOT