Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wicemarszałek Województwa Małopolskiego na Powiślu Dąbrowskim

Wicemarszałek Województwa Małopolskiego na Powiślu Dąbrowskim

Wicemarszałek Województwa Małopolskiego na Powiślu Dąbrowskim

Na zaproszenie Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego i Wicestarosty Tadeusza Kwiatkowskiego, Powiśle Dąbrowskie odwiedził Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Pan Roman Ciepiela. W spotkaniu uczestniczył także Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie Pan Grzegorz Stech, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Dąbrowskiego Pan Marian Szajor i Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej Pan Krzysztof Adamiec.

Było to spotkanie robocze poświęcone omówieniu spraw związanych z inwestycjami na drogach powiatowych i wojewódzkich na obszarze Powiatu Dąbrowskiego w aspekcie Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Wstępnie wypracowane zostało stanowisko, co do oczekiwań dotyczących wsparcia przez Urząd Marszałkowski tych planowanych działań inwestycyjnych w kontekście budowy mostu na rzece Wisła w miejscowości Borusowa - Nowy Korczyn przez Urzędy Marszałkowskie Województwa Małopolskiego i Świętokrzyskiego.

Na zaproszenie Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego i Wicestarosty Tadeusza Kwiatkowskiego, Powiśle Dąbrowskie odwiedził Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Pan Roman Ciepiela. W spotkaniu uczestniczył także Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie Pan Grzegorz Stech, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Dąbrowskiego Pan Marian Szajor i Dyrektor Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej Pan Krzysztof Adamiec. Było to spotkanie robocze poświęcone omówieniu spraw związanych z inwestycjami na drogach powiatowych i wojewódzkich na obszarze Powiatu Dąbrowskiego w aspekcie Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Wstępnie wypracowane zostało stanowisko, co do oczekiwań dotyczących wsparcia przez Urząd Marszałkowski tych planowanych działań inwestycyjnych w kontekście budowy mostu na rzece Wisła w miejscowości Borusowa - Nowy Korczyn przez Urzędy Marszałkowskie Województwa Małopolskiego i Świętokrzyskiego.