Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wieczór dąbrowskiej kultury w DDK

Wieczór dąbrowskiej kultury w DDK

Wieczór dąbrowskiej kultury w DDK

W sobotę 31.01.2004r. w galerii Dąbrowskiego Domu Kultury została otwarta kolejna wystawa. Tym razem są to obrazy młodej dąbrowskiej artystki Moniki Szewczyk. Podczas wernisażu promowano książkę "Dąbrowa Tarnowska" a mecenasom i animatorom kultury wręczono po raz pierwszy medaliony "Orędownik ..." i "Mecenas Kultury".

Wernisaż był połączony z promocją książki Jerzego Rzeszuty "Dąbrowa Tarnowska" oraz z uroczystością wręczenia pamiątkowych medalionów "Mecenas Kultury" i "Orędownik Kultury" przyznawanych po raz pierwszy w historii pod patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka przez Dąbrowski Dom Kultury i zarząd Stowarzyszenia Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego za rok 2003.
Wystawa malarstwa Moniki Szewczyk będzie czynna do połowy lutego codziennie od wtorku do soboty w godz.9.00-19.00.

W sobotę 31.01.2004r. w galerii Dąbrowskiego Domu Kultury została otwarta kolejna wystawa. Tym razem są to obrazy młodej dąbrowskiej artystki Moniki Szewczyk. Podczas wernisażu promowano książkę "Dąbrowa Tarnowska" a mecenasom i animatorom kultury wręczono po raz pierwszy medaliony "Orędownik ..." i "Mecenas Kultury". Wernisaż był połączony z promocją książki Jerzego Rzeszuty "Dąbrowa Tarnowska" oraz z uroczystością wręczenia pamiątkowych medalionów "Mecenas Kultury" i "Orędownik Kultury" przyznawanych po raz pierwszy w historii pod patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka przez Dąbrowski Dom Kultury i zarząd Stowarzyszenia Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego za rok 2003.Wystawa malarstwa Moniki Szewczyk będzie czynna do połowy lutego codziennie od wtorku do soboty w godz.9.00-19.00.