Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wieczór kolęd w Zabrniu

Wieczór kolęd w Zabrniu

Wieczór kolęd w Zabrniu
7 stycznia w Szkole Podstawowej w Zabrniu odbył się tradycyjny „Wieczór kolęd”. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor placówki Katarzyna Wacławska, która wyraziła nadzieję, że wspólne kolędowanie wprowadzi wszystkich w radosny, świąteczny nastrój i będzie okazją, by oderwać się od kłopotów dnia codziennego. Złożyła również wszystkim gościom życzenia noworoczne.
 
Niedzielne popołudnie było wspaniałą okazją do zaprezentowania spektaklu „Jeden- zero dla nieba” szerszej publiczności. Przygotowali go uczniowie klas IV- VIII, ale uświetniły go również występy młodszych dzieci z klas I-III oraz z oddziału przedszkolnego, które zaśpiewały piękne świąteczne pastorałki.
 
Występ bardzo spodobał się publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami. Po nim była okazja do wspólnego kolędowania.
Na koniec głos zabrali przybyli goście dziękując za zaproszenie, życząc szczęścia, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i podkreślając zasadność spotkań jednoczących społeczność lokalną.
 
Samorząd powiatowy reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.

 

źródło: Szkoła Podstawowa w Zabrniu

7 stycznia w Szkole Podstawowej w Zabrniu odbył się tradycyjny „Wieczór kolęd”. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor placówki Katarzyna Wacławska, która wyraziła nadzieję, że wspólne kolędowanie wprowadzi wszystkich w radosny, świąteczny nastrój i będzie okazją, by oderwać się od kłopotów dnia codziennego. Złożyła również wszystkim gościom życzenia noworoczne.   Niedzielne popołudnie było wspaniałą okazją do zaprezentowania spektaklu „Jeden- zero dla nieba” szerszej publiczności. Przygotowali go uczniowie klas IV- VIII, ale uświetniły go również występy młodszych dzieci z klas I-III oraz z oddziału przedszkolnego, które zaśpiewały piękne świąteczne pastorałki.   Występ bardzo spodobał się publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami. Po nim była okazja do wspólnego kolędowania. Na koniec głos zabrali przybyli goście dziękując za zaproszenie, życząc szczęścia, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i podkreślając zasadność spotkań jednoczących społeczność lokalną.   Samorząd powiatowy reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.   źródło: Szkoła Podstawowa w Zabrniu